Patrycja Wieja eksponuje pośladki. Irena Kamińska-Radomska nie wytrzymała: DAMIE NIE WYPADA. Fani pytają: A Rozenek?

Patrycja Wieja, zwyciężczyni pierwszej edycji i ulubienica mentorek z "Projektu Lady", podpadła Irenie Kamińskiej-Radomskiej. Kobieta zdecydowała się publicznie skarcić uczestniczkę.

Patrycja Wieja jest przede wszystkim znana z pierwszej edycji "Projektu Lady", w którym doszła do finału i go wygrała. Po programie długo utrzymywała wizerunek damy. Obecnie jednak nie wszystkie decyzje podobają się mentorce, Irenie Kamińskiej-Radomskiej, która osobiście uczyła ją zasad dobrego wychowania.

Zobacz wideo Patrycja Wieja z Projekt Lady: Rozenek mnie zabije

Patrycja WiejaByła uczestnika "Projektu Lady" wystąpi w filmie. "Będę pracować ze znakomitymi aktorami" [TYLKO U NAS]

"Projekt Lady". Irena Kamińska-Radomska krytykuje Patrycję Wieję

Patrycja Wieja z "Projektu Lady" na początku była chwalona przez mentorki za stosowanie się do rad i wprowadzenie ich w życie. Teraz, mimo że minęło już kilka lat od metamorfozy w programie, Irena Kamińska-Radomska wciąż śledzi jej poczynania w sieci. Ekspertka z zakresu etykiety, protokołu dyplomatycznego i dress code'u skomentowała zdjęcie Patrycji na Instagramie. Widać na nim, jak uczestniczka opala się, eksponując przy tym pośladki. 

Patrycjo, pewnie, że ciała można ci pozazdrościć. Na taki wygląd ciężko sobie zapracowałaś. Niemniej, damie nie wypada tak eksponować publicznie swoich wdzięków. Czy już zapomniałaś? Damą się jest, a nie bywa. I tak cię uwielbiam, ale się smucę - czytamy.
 

Patrycja szybko odpowiedziała na zaczepną uwagę mentorki - stwierdziła, że ma świadomość granic, których nie należy przekraczać. Zasugerowała więc, że Kamińska-Radomska nie ma racji. 

Ireno, bardzo cenię sobie twoje uwagi. Często się do nich stosuje. Nie smuć się. Dama żyje w zgodzie ze sobą i wie, których granic nigdy nie przekroczy.

Magdalena Lubcza, Roksana GacFinał "Projekt Lady 5" coraz bliżej. Co słychać u byłych uczestniczek? Miruk wyszła za mąż

Pod zdjęciem Patrycji Wiei dostało się Małgorzacie Rozenek

Cóż, trudno się nie zgodzić z uwagą Patrycji z "Projektu Lady" - ma prawo pokazywać swoje ciało. Internauci zwrócili także uwagę, że prowadząca "Projekt Lady" Małgorzata Rozenek równie często wrzuca do sieci ujęcia podobne do tego zamieszczonego przez Wieję. 

Wejdź na Instagram Rozenek, ona też eksponuje swoje wdzięki. Nie ma w tym nic złego.
Niech pani zajrzy na profil Małgosi Rozenek, tam co drugie zdjęcie takie - kierowali swoje wypowiedzi do Ireny internauci.

Zgadzacie się z komentarzem Kamińskiej-Radomskiej?

Zobacz też: Była uczestniczka "Projektu Lady" zmieniła fryzurę. Patrycja Wieja pożegnała jasne włosy, a fani krytykują

Więcej o: