Izabella Scorupco podziwia Morze Karaibskie w samym bikini. Wprawiła fanów w osłupienie. Internauta odjął jej 23 lata

Izabella Scorupco opublikowała na Instagramie zdjęcie w stroju kąpielowym. Fani nie mogą przestać zachwycać się jej sylwetką.

4 czerwca Izabella Scorupco skończyła 51 lat. Polsko-szwedzka modelka do dziś cieszy się sporą rzeszą wiernych fanów, których zyskała w 1995 roku, wcielając się w dziewczynę Bonda w filmie "Golden Eye". Na Instagramie chwali się rajskim życiem w Hollywood. Ostatnio podróżowała jachtem.

Zobacz wideo Izabella Scorupco w bikini na jachcie. Fani osłupieli. Internauta odjął jej 23 lata

Izabella Scorupco w bikini na jachcie. Wprawiła fanów w osłupienie. Internauta odjął jej 23 lata

Izabellę Scorupco obserwuje na Instagramie ponad 125 tys. użytkowników. Nic więc dziwnego, że aktorka, modelka i piosenkarka publikuje tam wiele treści i utrzymuje stały kontakt z internautami. Ostatnio pochwaliła się, jak spędzała upalny weekend na Morzu Karaibskim. Wrzuciła ujęcie w stroju kąpielowym.

Czy powinniśmy się martwić, że nasz kapitan ma ochraniacz na szyi? - dopytywała.
 

Pod postem pojawiła się masa komplementów. Internauci nie mogli wyjść z podziwu nad sylwetką 51-letniej gwiazdy.

Jesteś prawdziwą królową.
O rety! Wyglądasz jak milion dolarów. Dałbym Ci 28 lat!
Nadal wyglądasz jak dziewczyna Bonda.

Izabella Scorupco - życie prywatne

Choć Izabella nie jest pierwszoligową gwiazdą serwisów internetowych i kolorowych czasopism, informacje o niej są jak na wagę złota. Niecałe dwa lata temu wyszła niespodziewanie za mąż, nikomu nie zdradzając, że planuje odmienić swoje życie. Impreza odbyła się oczywiście w Hollywood, a jej wybrankiem został szwedzki przedsiębiorca. Karl Rosengren to trzeci mąż gwiazdy. 25 lat temu poślubiła hokeistę Mariusza Czerkawskiego, z którym ma córkę. W latach 2003-2015 była związana z Jeffreyem Reymondem, któremu urodziła syna.

Izabella ScorupcoCórka Izabelli Scorupco jest już dorosłą kobietą. Julia urodę odziedziczyła po mamie

Więcej o: