Wyzwolona Joanna Przetakiewicz odpoczywa na kolejnych wakacjach. Topless łapie promienie słońca na luksusowej motorówce

Joanna Przetakiewicz odpoczywa na kolejnych wakacjach. Projektantka chętnie relacjonuje swój wakacyjny wypad, na którym łapie promienie słońca.

Wygląda na to, że w tym roku znacznie więcej osób uda się na wakacyjny wyjazd niż w ubiegłe wakacje. Można to już zauważyć wśród celebrytów, którzy od kilku tygodni dzielą się relacjami z wczasów w najróżniejszych miejscach. Nie inaczej jest w przypadku Joanny Przetakiewicz. Projektantka przebywa właśnie we Włoszech i chętnie pokazuje zdjęcia z wakacji. Na jednym pozuje topless.

Zobacz wideo Joanna Przetakiewicz pochwaliła się widokami z jachtu

Joanna Przetakiewicz na wakacjach

W ubiegłe wakacje gwiazdy i celebryci odpoczywali głównie na Zanzibarze, Malediwach albo w Meksyku. Tym razem stawiają na Europę. Joanna Przetakiewicz kilka dni temu wypoczywała w luksusowym hotelu na Saint Tropez, teraz zmieniła lokalizację. Wraz z mężem, Rinke Rooyensem i przyjaciółmi przebywają we Włoszech, a dokładnie na Capri.

 

Dyrektorka kreatywna marki La Mania pochwaliła się już jednym zdjęciem na Instagramie, ale więcej ujęć z wypadu pokazuje na InstaStories. Z zamieszczonych relacji można wnioskować, że Joanna i jej towarzysze świetnie się bawią. Sporo czasu spędzają wyłącznie w swoim gronie i pływają motorówką. W związku z tym, że projektantka jest w otoczeniu zaufanych osób, zdecydowała się na opalanie topless i tak też zapozowała do jednego ze zdjęć.

wakacje Joanny Przetakiewiczwakacje Joanny Przetakiewicz Instagram/joannaprzetakiewicz

To nie pierwszy raz, kiedy Joanna Przetakiewicz pokazała się w takiej odsłonie. Kilka miesięcy temu opublikowała na Instagramie fotografię, na której pozuje w majkach i szpilkach, a biust zakrywa rękami. Wówczas zamieściła też wpis, z którym pisała o wyzwoleniu ze wstydu. Przetakiewicz od kilku lat pomaga kobietom w budowaniu poczucia własnej wartości, stąd też od czasu do czasu pojawiają się u niej tego typu zdjęcia i wpisy.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.