Klaudia Halejcio pochwaliła się pierwszymi wspólnymi zdjęciami z córką. Aktorka cieszy się każdą chwilą spędzoną z Nel

Klaudia Halejcio pokazała kolejne zdjęcia i filmiki z małą Nel. Aktorka wybrała się bowiem ze swoją córką na pierwszy spacer.

W życiu Klaudii Halejcio zaszła ogromna zmiana. Aktorka i jej partner na początku czerwca po raz pierwszy zostali rodzicami. Świeżo upieczona mama dopiero po kilku dniach od porodu zdecydowała się poinformować wszystkich o tym fakcie. Młoda mama spędza dużo czasu ze swoją córką. Ostatnio wykorzystała dobrą pogodę, by zabrać ją na spacer.

Zobacz wideo

Klaudia Halejcio na pierwszym spacerze z córką

Klaudia Halecio już od ponad tygodnia jest matką małej Nel. Po powrocie ze szpitala mogła liczyć na miłe powitanie. W mieszkaniu czekały na nią i jej córkę kosze z kwiatami i balony. Aktorka nie kryła wtedy swojego wzruszenia i pochwaliła się wszystkim na Instagramie. Wiele osób pod postem zachwycało się niespodzianką zgotowaną gwieździe.

Zofia ZborowskaZborowska pozuje z teściową. Jakie ma z nią relacje? "Nie mogłoby być inaczej"

Halejcio na swoim profilu stara się uwiecznić jak najwięcej momentów z córką, dzieląc się z internautami swoim szczęściem. Ostatnio postanowiła skorzystać z ciepłej, słonecznej pogody, z czego zdała relację na Instagram Stories. Na opublikowanych przez nią filmikach widać, jak uśmiechnięta przechadza się po mieście, pchając wózek z małą Nel. Wybrały się m.in. w okolice fontanny w Ogrodzie Saskim

Nasze pierwsze spacerki – napisała w jednej z relacji.

Anna LewandowskaAnna Lewandowska w uwodzicielskiej małej czarnej

W innej podczas odpoczynku w ogródku restauracyjnym, z bliska pokazała czerwony wózek, ozdobiony dużą kokardą grochy. Na ujęciu można również dostrzec i córkę aktorki, przykrytą jasnoróżowym kocem. To jednak nie wszystko. Halejcio postanowiła również opublikować rozczulające zdjęcie Nel. W głównym poście natomiast zamieściła zabawne wideo pod którym napisała, co zawdzięcza córce.

Ten maluszek dał mi niesamowitą siłę i energię. Urodziłam nie tylko swój największy skarb, ale narodziłam się również ja na nowo - czytamy
 

Tak jak i wcześnie nie zdecydowała się pokazać na nim twarzy dziewczynki. 

Więcej o: