Anna Popek świętuje urodziny córki. Pokazała archiwalne zdjęcie. "Niewiele się pani zmieniła przez te 25 lat"

Anna Popek ma dwie córki - Oliwię i Małgorzatę. Z okazji urodzin jednej z nich, prezenterka opublikowała na swoim profilu na Instagramie archiwalne zdjęcie. W komentarzach posypały się komplementy.

Anna Popek aktywnie działa w social mediach. Na swoim profilu na Instagramie prezenterka pokazuje kulisy swojej pracy i dzieli się kadrami z życia prywatnego. Z okazji urodzin jednej ze swoich córek - Oliwii, dziennikarka TVP opublikowała archiwalne zdjęcie sprzed 25 lat. Wzruszona gestem mamy, córka od razu podziękowała jej w komentarzu. Fani składają solenizantce życzenia.

Zobacz wideo

Anna Popek dodała zdjęcie z córką

Anna Popek z okazji urodzin swojej córki Oliwii opublikowała na Instagramie zdjęcie sprzed 25 lat. Na zdjęciu widać nieposiadającą się ze szczęścia, świeżo upieczoną mamę, która trzyma małą córeczkę. Obok prezenterki są jeszcze dwie osoby, prawdopodobnie członkowie rodziny Anny. Dziennikarka TVP opatrzyła zdjęcie wzruszającym opisem. Podkreśliła, że narodziny dziecka zmieniły jej życie.

11 czerwca równo 25 lat temu moje życie zupełnie się zmieniło. Zaczęłam kochać kogoś zupełnie inną miłością, miłością przekraczającą własne pragnienia i plany. Maleńka córeczka, którą trzymam przy piersi nauczyła mnie tak wiele i wciąż uczy. Bycie mamą to droga życia. Idę nią z radością.
 

Na zdjęcie szybko zareagowała solenizantka. Podziękowała mamie za wzruszający wpis.

Ojej jestem wzruszona, dziękuję.

W komentarzach posypały się komplementy i życzenia. Obserwatorom nie umknął fakt, że prezenterka przez 25 lat prawie się nie zmieniła.

Niewiele się pani zmieniła przez te 25 lat, Anno! I oczywiście serdeczne życzenia dla córki.
Prawie nic się nie zmieniłaś.
Wszystkiego najlepszego dla mamy i córki.
Ale cudnie. Najlepsze życzenia dla córki.

Życzymy Oliwii Popek wszystkiego najlepszego.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.