Julia Wieniawa tak jasnych włosów nie miała jeszcze nigdy. Metamorfoza aktorki podzieliła jej fanów

Julia Wieniawa cały czas zaskakuje swoich fanów. Niedawno rozgrzała internautów zdjęciami topless przy basenie. Teraz, po powrocie z greckich wakacji zaprezentowała się w nowym kolorze włosów. Metamorfoza aktorki podzieliła fanów.

Julia Wieniawa wraz z chłopakiem - Nikodemem Rozbickim - wybrała się do Grecji. Para spędzała czas na wyspie Mykonos. Cały wyjazd aktorka relacjonowała na swoim Instagramie. Publikowała zdjęcia w stroju kąpielowym, fotografie w wakacyjnych stylizacjach, romantyczne kadry z chłopakiem, a nawet takie, na których pozuje topless. Ciepły klimat zdecydowanie służy Julii. Gwiazda wróciła z wakacji zupełnie odmieniona. Zaskoczyła fanów nowym kolorem włosów.

Julia WieniawaJulia Wieniawa pozuje topless na wakacjach

Zobacz wideo

Julia Wieniawa ma nowy kolor włosów

Julia Wieniawa po powrocie z Mykonos na swoim profilu na Instagramie dodała zdjęcie z jednej z warszawskich restauracji. Uwagę fanów przykuł kolor włosów gwiazdy. Julia jest blondynką! Tak jasnych włosów nie miała jeszcze nigdy. 

Julia WieniawaWieniawa wydała kilkadziesiąt tysięcy złotych na rośliny

Już kilka tygodni temu Wieniawa przeszła metamorfozę - skróciła i rozjaśniła włosy. Efektami wizyty u fryzjera pochwaliła się w social mediach. Jej obserwatorzy już wtedy byli zaskoczeni. Teraz jej kolor włosów jest jeszcze jaśniejszy. Czy Wieniawa była u fryzjera? Nie informowała na swoim profilu o wizycie w salonie. Prawdopodobnie rozjaśnione pasma to zasługa greckich promieni słonecznych.

 

Pod zdjęciami natychmiast posypały się komentarze. Obserwatorzy podzieli się na tych, którzy są zachwyceni nowym lookiem Julii i tych, którzy zdecydowanie woleli ją jako brunetkę. 

A co to za blondyna?
Jeju te włosy to cudo!
Blondi!
Dowód na to, żeby nie farbować włosów od razu widać, że zniszczone, a takie miała ładne.
W ciemnych lepiej.
Najlepiej ci w ciemnych włosach.

Co sądzicie? W których kolorze włosów Julia wygląda lepiej?

Więcej o: