Agnieszka Kaczorowska wywołała burzę, a potem bawiła się na swoim baby shower. Była zachwycona dekoracjami

Agnieszka Kaczorowska pokazała na InstaStories, jak bawiła się na swoim baby shower. Była bardzo zadowolona z pracy, jaką wykonała ekipa zajmująca się organizacją imprezy.

Agnieszka Kaczorowska niedługo po raz drugi zostanie mamą. Na świecie pojawi się kolejna córka tancerki i jej męża Macieja Peli. Dziewczynka otrzyma imię Gabriela, o czym Kaczorowska poinformowała w Dzień Matki. Nie zdradziła jednak konkretnej daty porodu, ale wiadomo, że to już końcówka ciąży. W związku z tym razem z przyjaciółkami bawiła się na baby shower.

Zobacz wideo Agnieszka Kaczorowska czeka na narodziny drugiej córki

Agnieszka Kaczorowska na baby shower

Kaczorowska zrelacjonowała na InstaStories, jak wyglądało miejsce, w którym odbyło się przyjęcie. Zostało zorganizowane w ogrodzie, na wejściu stała sztaluga z kalendarzem, na którym goście mieli typować, kiedy Gabriela przyjdzie na świat. Dalej znajdował się wygodny fotel, obok niego ułożono dywany, na których później pozowały przyjaciółki przyszłej mamy.

Katarzyna DowborKatarzyna Dowbor o trudnym dorastaniu: Byłam ruda, czyli inna

W dalszej części ogrodu ustawiono stolik z przekąskami oraz długi stół:

Dotarłam na miejsce swojego baby shower i jest przepięknie, zobaczcie. (...) Cudownie, co? A tu będziemy sobie siedzieć, plotkować i mieć miły czas - opowiadała fanom.

Relacje udostępniały także zaproszone koleżanki Agnieszki Kaczorowskiej. Widać, że świetnie się bawiły, a wieczór upłynął im w przyjemnej atmosferze.

Maciek ze 'Ślubu od pierwszego wejrzenia'"Ślub od pierwszego wejrzenia". Maciek znalazł miłość: Lubię być z Nią

Agnieszka Kaczorowska wybrała się na przyjęcie, gdy wokół niej rozpętała się prawdziwa burza. Wszystko przez wpis, który dodała na Instagramie. Został poświęcony "modzie na brzydotę". Tancerka uznała, że wiele kobiet specjalnie się oszpeca i dodaje swoje mniej atrakcyjne zdjęcia. Jej zarzuty skomentowało mnóstwo kobiet, także sławnych, w tym m.in. Zofia Zborowska czy Monika Mrozowska.

Więcej o: