Anna Mucha wspomina wakacje fotką w majtkach. "Szybko, zanim ściągną". Internauci zgodni: Mega apetyczne zdjęcie

Anna Mucha aktywnie działa w social mediach. Na swoim profilu na Instagramie publikuje kadry zarówno z życia zawodowego, jak i prywatnego. Tym razem zaskoczyła swoich fanów, dodając na profil zdjęcie pośladków!

Anna Mucha wie, jak przyciągnąć uwagę fanów. Na jej Instagramie można znaleźć zdjęcia aktorki z sesji zdjęciowych, na których zachwyca urodą, ale także kadry z życia codziennego. Ostatnio aktorka opublikowała odważne zdjęcie, na którym pokazała swoje pośladki. W komentarzach posypały się komplementy.

Zobacz wideo

Anna Mucha pokazała pośladki

Anna Mucha na swoim profilu na Instagramie zamieściła zdjęcie, które rozgrzało fanów. Na fotografii aktorka stoi tyłem do obiektywu, eksponując pośladki. Mucha ma na sobie strój kąpielowy w marynarskie paski, a plecy zasłania rondem dużego, czarnego kapelusza. Jej ciało podkreśla złota opalenizna. W tle widać piaszczystą plażę i lazurową wodę. Gwiazda opatrzyła zdjęcie prowokującym opisem, który sugeruje, że tego typu zdjęcia często są zgłaszane do aplikacji Instagrama jako niestosowne. Fotografia jest na profilu aktorki od kilku godzin i na razie nie została odpublikowana. Nie da się ukryć, że Mucha zaprezentowała swoją figurę na fotografii w bardzo elegancki sposób.

…przy niedzieli #szczucie #podejsciedrugie #szybkoszybkozanimsciagną
 

Reakcje na zdjęcie pojawiły się natychmiast. W komentarzach posypały się komplementy na temat zgrabnej figury Anny. Obserwatorom nie umknęły też smukłe, długie nogi aktorki. Fotografia zachwyciła nie tylko fanów, ale także koleżanki Muchy po fachu. Marcelina Zawadzka zamieściła pod zdjęciem emotikony w kształcie ognia. 

Nogi do nieba
Wow... Zawsze wiedziałem, że jest dobrze, jednak nie spodziewałem się, że aż tak
Boska fota

Co sądzicie o zdjęciu Anny Muchy? Czy pokazała za dużo?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.