Małgorzata Rozenek w intymnej pozie z Radkiem. Takiego zdjęcia jeszcze nie było. "Niesmaczne"

Małgorzata Rozenek wie, jak wzbudzić kontrowersje. Wystarczyło jedno zdjęcie. I choć jesteśmy przyzwyczajeni do różnych prowokacji "Perfekcyjnej", to takiej fotografii na jej profilu jeszcze nie było. "Goło i wesoło" - napisała.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan przekroczyli granicę dobrego smaku? Tak twierdzą niektórzy internauci, widząc opublikowane na profilu "Perfekcyjnej" zdjęcie znad basenu. Odpoczywający w Meksyku celebryci upajają się sobą nawzajem w czułych objęciach i "przesyłają fanom miłość".

Nie byłoby w tym nic kontrowersyjnego, gdyby nie wydawało się, że popularna matka trzech synów nie ma na sobie żadnej bielizny. Jest topless - to pewne, ale czy włożyła jakikolwiek dół od kostiumu kąpielowego? W sieci zawrzało. 

Zobacz wideo Radosław Majdan zaatakował Małgorzatę Rozenek... tortem. To było urodzinowe marzenie celebrytki!

Małgorzata Rozenek w objęciach Radosława. Jest nago?

"Perfekcyjna" chciała pozornie odwrócić uwagę użytkowników Instagrama od niemalże nagiego zdjęcia z ukochanym. Podpisem zasugerowała, że fotografia ma prezentować jej "zdrowe, mocne włosy". No cóż, fryzura Rozenek zeszła jednak na drugi plan i znając dystans i poczucie humoru Małgorzaty, śmiemy wnioskować, że był to celowy zabieg. 

Małgorzata RozenekRozenek w dżungli w "najbardziej absurdalnym stroju". Torebka świnka to nie wszystko...

Co widzimy na zdjęciu? Wpatrzeni w siebie małżonkowie pozują topless. Były bramkarz obejmuje żonę, trzymając ręce na jej nagich plecach. Niefortunne skadrowanie fotografii sprawiło, że internauci dopatrują się u Rozenek braku dolnej części bielizny. 

Małgorzata Rozenek, Radosław MajdanMałgorzata Rozenek, Radosław Majdan Instagram/ @m_rozenek

Fani tłumnie zareagowali na kontrowersyjne ujęcie zakochanych. 

Myślę, że to już kompletne zatracenie poczucia rzeczywistości. Nie chcę krytykować, ale zastanawiam się, gdzie pani Małgosia ma granice przyzwoitości. 
Fotka fajna do prywatnego albumu, na Instagramie - trochę niesmaczne. 
Rzeczywiście brak majtek albo niedowidzę. 
Zdjęcie wrzucone po to, by ludzi sprowokować do komentowania - pisali. 

Jeżeli taki był cel, by sprowokować, to "Perfekcyjnej" udało się to... perfekcyjnie. Czy Małgosia naprawdę "zapomniała" o garderobie? W rozwiązaniu tej sensacyjnej zagadki jest chyba niezbędna pomoc detektywa Monka albo... chociaż Rutkowskiego.

Nasze czujne oko dopatrzyło się jednak fragmentów niebieskiego materiału u dołu pleców celebrytki, więc prawdopodobnie ma na sobie spodenki. Ewentualnie mogła posiłkować się dolną częścią bielizny w kolorze cielistym. Już kiedyś zastosowała ten "trik". 

 

Anna KarczmarczykAnna Kaczmarczyk wypoczywa w Grecji w zaawansowanej ciąży. Poród już blisko

Więcej o: