Sylwia Madeńska zmieniła fryzurę. Teraz jest blondynką! "Według mnie w ciemniejszych lepiej"

Sylwia Madeńska po pół roku zatęskniła za długimi włosami. Odwiedziła salon fryzjerski, w którym zmieniła nie tylko długość, ale i kolor włosów!

Sylwia Madeńska zyskała popularność, kiedy pojawiła się w programie "Love Island. Wyspa miłości". Wówczas miała długie i ciemne włosy, jednak od tego czasu kilka razy zmieniała już fryzurę. Zrobiła to znów i pochwaliła się efektem metamorfozy. Teraz jest blondynką!

Sylwia Madeńska pokazała zdjęcie bez i z makijażemSylwia Madeńska z "Love Island" porównała swoje zdjęcia w makijażu i bez. Różnica? Spora

Zobacz wideo Sylwia Madeńska w programie "Plotkersi"

Sylwia Madeńska ma nową fryzurę

Na początku stycznia Sylwia zrezygnowała z długich włosów, co nie było dla niej łatwą decyzją. Jak sama przyznała, zawsze uważała, że pasma im dłuższe, tym lepsze. Mimo to zdecydowała się na zmiany. Obcięła włosy i je zagęściła.

ZOBACZ: "Love Island". Sylwia Madeńska obcięła włosy na krótko! Przyznała też, że je zagęściła. "Odważyłam się na duży krok"

Po pół roku znów odwiedziła salon fryzjerski i poddała się kolejnej metamorfozie. Tak, jak i poprzednim razem, tak i teraz pochwaliła się w mediach społecznościowych efektem metamorfozy. Sylwia zatęskniła za długimi włosami, dlatego zdecydowała się na przedłużenie. To nie wszystko. Uczestniczka telewizyjnego show zmieniła także kolor i została blondynką.

W końcu mogę zdradzić efekty zapowiadanej metamorfozy. Stałam się długowłosa blondynką. Jaram się na maxa! Jak Wam się podoba efekt? - napisała na Instagramie.

Skoro Sylwia zapytała fanów, to ci nie mogli zostawić jej bez odpowiedzi. W komentarzach napisali, co sądzą o jej nowej fryzurze. Choć komplementów nie brakuje, to kilka osób stwierdziło, że korzystniej wyglądała w ciemniejszych włosach.

Zdecydowanie na plus!
Obłędnie w tym kolorze.
Efekt super, ale według mnie w ciemniejszych lepiej.
Piękna zmiana.
Jak dla mnie ciemne lepsze - czytamy pod zdjęciem.
 

Sylwia Madeńska po udziale w "Love Island" miała okazję występować w roli tancerki w programie "Taniec z Gwiazdami". Wówczas partnerowała Mikołajowi Jędruszczakowi, z którym była w związku po udziale w "Love Island". Niedługo sprawdzi się w nowej roli. Madeńska będzie jedną z gospodyń podczas gali, na której poznamy Mistera Polski 2020 roku. Wydarzenie odbędzie się 7 czerwca.

Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska"Love Island". Jędruszczak szuka miłości na Instagramie. Dopiekł Madeńskiej

Więcej o: