Aleksandra Żebrowska eksponuje piersi przy oknie. "Kochaj swoich sąsiadów"

Aleksandra Żebrowska na instagramowym profilu zamieściła zdjęcie, na którym pozuje owinięta jedynie prześwitującym prześcieradłem. Obserwatorzy jej konta są zachwyceni pięknem i subtelnością fotografii.

Aleksandra Żebrowska na swoim instagramowym profilu udostępniła odważną fotografię, która zachwyciła jej obserwatorów. Na zdjęciu żona Michała Żebrowskiego pozuje tyłem do obiektywu, a przed nią rozciąga się zachwycający widok z okna - panorama polskich gór. 

Zobacz wideo Michał Żebrowski na szalonej randce z żoną

Naga Aleksandra Żebrowska pozdrowiła sąsiadów

Obserwatorów nad górskie krajobrazy, zachwyciło przede wszystkim nagie ciało, które zostało subtelnie wyeksponowane przez Aleksandrę. Na ujęciu widać, że kobieta pod delikatnym prześcieradłem, jest zupełnie naga.

Każde twoje zdjęcie poprawia mi humor z rana.
Boże, kobieto! Opamiętaj się! Piękne to jak nie wiem.

Pojawiły się również głosy od rzekomych sąsiadów państwa Żebrowskich.

Z tego co widzę za oknem, od wtorku będziemy po sąsiedzku.
Chyba muszę częściej przyjeżdżać do domku niżej.
 

Żona Michała Żebrowskiego na naturalnych zdjęciach

Aleksandra Żebrowska w sierpniu zeszłego roku urodziła trzecie dziecko. Żona Michała Żebrowskiego poinformowała za pośrednictwem Instagrama, że wielokrotnie poroniła, a doświadczenie zagrożonej ciąży jest jej niesamowicie bliskie.

Na swoich social mediach Aleksandra nie unika ciało pozytywnych treści, często nawiązuje do tematu zmian ciała kobiety w trakcie ciąży i po porodzie. Na fotografiach nie ukrywa blizn, rozstępów i innych szczegółów, odróżniających jej ciało od idealnych kobiet z okładek magazynów. Dzięki otwarciu na temat trudności okresu ciąży, połogu i macierzyństwa, Żebrowska stała się niejako ikoną współczesnych, młodych matek. Często współpracuje też z działaczkami na rzecz promocji wychowania seksualnego, jak na przykład z Anją Rubik

Więcej o: