Anna Musiał wygląda jak siostra Macieja, a Małgorzata Lipińska niczym gwiazda filmowa. Tak wyglądają mamy gwiazd

Dzień Matki to ważne święto dla prawie każdego dziecka. Także gwiazdy dziękują tym, które ich wychowały, m.in. publikując posty w mediach społecznościowych.

Jak wyglądają mamy osób z polskiego show-biznesu? Zobaczcie.

Zobacz wideo Talent odziedziczyli w genach

Anna, mama Macieja Musiała

Kiedy Maciej Musiał opublikował na swoim profilu zdjęcie z piękną blondynką, wielu było przekonanych, że ma nową dziewczynę. Okazało się jednak, że tajemnicza kobieta to jego mama.

Naprawdę szok, że to twoja mama, a nie siostra i to jeszcze wyglądająca młodziej od ciebie - internauci zachwycali się urodą Anny Musiał.

Musiał nie ukrywa, że macierzyństwo jest dla niej lekcją, określiła je kiedyś jako "sztukę tracenia":

Nie wtedy, gdy dziecko wyprowadza się z domu, ale od początku, gdy na spacerze podaje rękę komuś obcemu, i zapomina o tobie, gdy w przedszkolu zakochuje się w pani wychowawczyni.  Wyszedł ze mnie, ale nie należy do mnie. Należy do Boga i ma swoją misję do spełnienia - oświadczyła na blogu "Zapach Nieba".

Maciej Musiał z mamą, Anną MusiałMaciej Musiał z mamą, Anną Musiał Instagram.com/ankamusial

Maciej Musiał z mamą, Anną MusiałMaciej Musiał z mamą, Anną Musiał Instagram.com/ankamusial

Edyta, mama Adama Zdrójkowskiego

Równie młodo wygląda mama kolegi Musiała z planu serialu "Rodzinka.pl", Adama Zdrójkowskiego. Edyta Zdrójkowska regularnie chodzi na siłownię, a na Instagramie często dodaje zdjęcia z treningów. Efekty widać gołym okiem.

Edyta ZdrójkowskaEdyta Zdrójkowska Instagram/edyta_zdrojkowska

Edyta Zdrójkowska i Adam ZdrójkowskiEdyta Zdrójkowska i Adam Zdrójkowski Instagram/edyta_zdrojkowska

Jadwiga, mama Małgorzaty Kożuchowskiej

Aktorka w ostatnim czasie chętnie publikuje zdjęcia swojej mamy. Seria rozpoczęła się w Dniu Babci, kiedy to Małgorzata Kożuchowska uczciła publicznie to święto w imieniu swojego syna Jasia. Później ta została pierwszym gościem w nowym projekcie córki. Internauci uważają, że są bardzo podobne:

Uderzające podobieństwo. Widać, po kim odziedziczyła pani tę swoją niezwykłą zachwycającą urodę. Tylko podziwiać. Pozdrawiam was pięknie panie - komplementowali na profilu na Instagramie Kożuchowskiej.
 

Małgorzata, mama Blanki Lipińskiej

Kolejną gwiazdą, która jest bardzo blisko związana z rodzicami, jest Blanka Lipińska. Małgorzata i Grzegorz często pojawiają się na jej profilu na Instagramie, towarzyszą jej także na imprezach branżowych. Z okazji Dnia Matki autorka powieści erotycznej "365 dni" opublikowała post, w którym opisała, jak wiele dla niej znaczy mama:

Mamusiu. Jesteś moją miłością i mądrością. Jesteś moim wsparciem i ratunkiem przed całym światem. Jesteś najmądrzejszą kobietą jaką znam! Dziękuje, że mogę nazywać Cię Mamą! W dniu Twojego Święta, życzę Ci bym nigdy już nie była Twoim powodem smutku, a już zawsze tylko dumą i radością! Dziękuje za trud jaki włożyłaś w nasze wychowanie (w moim przypadku trud to eufemizm). Dziękuje, że nigdy nie zwątpiłaś we mnie! Dziękuje, że zawsze mnie broniłaś! Przepraszam za wszystkie łzy... KOCHAM CIĘ - brzmi wpis.

Dodała także zdjęcie z panią Małgorzatą.

 

Ewa, mama Małgorzaty Sochy

Małgorzata Socha chętnie chwali się mamą, z którą nawet wystąpiła w jednej z kampanii reklamowych.

Małgorzata Socha z mamąMałgorzata Socha z mamą screen IG @malgosia_socha

Małgorzata Socha z mamąMałgorzata Socha z mamą screen IG @malgosia_socha

Maria, mama Anny Lewandowskiej

Anna Lewandowska jest bardzo dumna ze swojej mamy, której wiele zawdzięcza:

Bez niej nie byłabym tym, kim jestem. To ona nauczyła mnie kochać bezwarunkowo, to ona nauczyła mnie empatii, zdroworozsądkowości i obiektywizmu. To ona pokazała mi, że kiedy jest czas na łzy, to trzeba je wypłakać i że szczęście najlepiej smakuje z najbliższymi. To ona pokazała mi, że w życiu nie ma tylko czerni i bieli, ale są różne odcienie szarości. To ona jest zawsze, kiedy tego potrzebuję. Wysłucha, przytuli i doradzi (...) - tymi słowami opisywała swoją mamę w 2019 roku.

Trenerka jest także blisko z teściową, czyli mamą Roberta Lewandowskiego.

 

A jak wyglądają inne mamy?

Lilianna, mama Natalii Siwiec

Natalia Siwiec z mamąNatalia Siwiec z mamą Instagram/@lilajac

Maria, mama Kingi Rusin

Kinga Rusin z mamą - wyglądają jak siostryKinga Rusin z mamą - wyglądają jak siostry Fot.Instagram/kingarusin

Ałła, mama Mariny Łuczenko-Szczęsnej

Marina pokazała mamęMarina pokazała mamę Instagram

Marta, mama Julii Wieniawy

Julia Wieniawa z mamąJulia Wieniawa z mamą Instagram/juliawieniawa

Irena, mama Moniki Miller

 
Więcej o: