Gwiazda "Big Brothera" spróbowała triku pielęgnacyjnego z TikToka. Skończyła z bliznami i prawie oślepła

Australijska gwiazda "Big Brothera" z pewnością zrezygnuje z eksperymentowania z urodą. Po wykonaniu triku, który podejrzała na TikToku prawie oślepła, a na jej twarzy pojawiły się duże blizny.

TikTok od dłuższego czasu zyskuje coraz to większą popularność wśród nastolatków na całym świecie. Internauci dzielą się tam krótkimi, często zabawnymi filmikami, jednak nie brakuje również tam wielu influencerek, które polecają swoje triki dotyczące urody. Niestety te nie zawsze są skuteczne. Co więcej, mogą bardzo źle odbić się na zdrowiu. Przekonała się o tym australijska gwiazda programu "Big Brother".

Zobacz wideo Tiktokerka twierdzi, że Kanye West miał romans z Jeffree Starem

Gwiazda "Big Brothera" spróbowała triku pielęgnacyjnego z TikToka. Prawie oślepła

Tilly Whitfeld tuż przed wejściem do programu nabawiła się blizn, o czym napisała w poście na Instagramie. Pokazała zdjęcia swojej skóry i przestrzegła innych przed eksperymentami.

Do tych, którzy pytają, dlaczego ciągle mam na sobie niebieską, glinkową maskę na twarzy. Tak wyglądała moja twarz na tydzień przed wejściem do programu. Właśnie dlatego zawsze mam mocny makijaż, który zakrywa moją skórę. To wynik próby usunięcia blizny, którą sobie wyrządziłam, próbując odtworzyć trik kosmetyczny, który podejrzałam dwa miesiące temu na TikToku. Nie próbujcie robić takich zabiegów w domu - pisała na Instagramie.

Maja Bohosiewicz , Olga LegoszSpecjalistka od HR ocenia ogłoszenie Bohosiewicz i patrzy na te ze stron rządowych: O k...a

W wyniku nieudanego eksperymentu Tilly trafiła do szpitala z utartą wzroku. Na szczęście ten udało się odzyskać. Gorzej było z bliznami. Tych nie może się do końca pozbyć od ponad dwóch miesięcy.

Wylądowałam w szpitalu z chwilową utratą wzroku z powodu obrzęku. Była zainfekowana, nie wspominając o tym, że moja twarz w pewnym momencie była nie do rozpoznania. Jeśli chcecie robić jakieś zmiany na swojej skórze, to zostawcie to profesjonalistom - dodała.
 

Przykład uczestniczki australijskiego "Big Brothera" to świetna przestroga dla wszystkich, którzy chcą upiększać się na własną rękę. Więcej zdjęć Tillu znajdziecie w naszej galerii. 

CleoDonatan wspomina występ na Eurowizji. Patrzymy na Cleo. Widać, jak zmieniła się od tamtej pory

ZOBACZ TEŻ: Harry wyznał, że Meghan była bliska samobójstwa. Zdradziła mu to przed galą. "Stanęliśmy w blasku fleszy i udawaliśmy, że wszystko jest w porządku"

Więcej o: