Martyna Gliwińska zaszalała u fryzjera. Rzadko decyduje się na takie fale! "Wylokowana na co dzień nie chodzę"

Martyna Gliwińska zaprezentowała się na Instagramie w niecodziennej fryzurze. Oddała się w ręce zaprzyjaźnionego stylisty, który wyczarował na jej głowie lekkie fale.

Martyna Gliwińska od lat wierna jest blond włosom, które poddaje jedynie lekkim zabiegom odświeżającym. Poprzez cięcie lub profesjonalne przedłużenie czasami zmienia ich długość oraz dba o systematyczne zakrywanie odrostów. Tym razem postanowiła choć na chwilę zmienić swój image i zrezygnowała z prostej fryzury, do której przyzwyczaiła swoich fanów. Efekt oceńcie sami!

Zobacz wideo Udany efekt po wyjściu od fryzjera?

Martyna Gliwińska w lokach

Była partnerka Jarosława Bieniuka i matka jego najmłodszego dziecka zrelacjonowała w sieci przebieg wizyty w salonie fryzjerskim. 

Jak zwykle będę miała wykonywane rozjaśnianie odrostu, później tonowanie po całości, a do tego regeneracja - wspomniała na InstaStories.

Gliwińska zabiła (spowodowaną oczekiwaniem na efekty koloryzacji) nudę wrzucaniem filmików z kolejnych etapów metamorfozy. Celebrytka pochwaliła się tym, że na potrzeby organizowanej później sesji zdjęciowej stylista zrobił jej szałową fryzurę, na którą rzadko decyduje się w życiu codziennym. Tym razem Gliwińska postawiła na sprężyste, wakacyjne fale! 

Martyna GliwińskaMartyna Gliwińska Instagram/ @martyna.gliwinska

W pełnym outficie - makijażu, uczesaniu i koronkowej sukience w odcieniu liliowego różu pozowała w plenerze na tle drzew. 

Ale nie myślcie sobie, że ja taka wystrojona, umalowana i wylokowana na co dzień chodzę. Robimy zdjęcia dzisiaj. Znalazłyśmy piękną magnolię i będę miała na jej tle fotki. Wszyscy mówią, że komponuję się z sukienką do tego drzewa dzisiaj - tłumaczyła. 

Jak Martyna Gliwińska podoba wam się w takim wydaniu? Powinna częściej decydować się na eksperymentowanie z fryzurą?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.