Marta Wierzbicka chwali się wakacjami. Zdjęcie topless zwraca szczególną uwagę. Spaliła sobie plecy

Marta Wierzbicka postanowiła spędzić urlop na Seszelach. Rajskimi wakacjami chwali się na Instagramie, gdzie wnikliwie relacjonuje, co robi w ciągu dnia. Opublikowała zdjęcie topless.

Niektórzy celebryci mają już za sobą pierwsze, albo nawet kolejne z rzędu egzotyczne wakacje w nowej koronawirusowej rzeczywistości. Ostatnimi czasy szczególnym zainteresowaniem polskich gwiazd show-biznesu cieszy się Tulum, w którym wypoczywała między innymi Małgorzata Rozenek oraz Zanzibar, gdzie swój urlop spędzała Julia Wieniawa. Część gwiazd wybiera jednak nieco mniej oblegane kierunki, tak jak uczyniła to właśnie Marta Wierzbicka. Aktorka wyjechała na Seszele, gdzie dopisuje jej doskonała pogoda oraz piękne okoliczności przyrody. 

Zobacz wideo Marta Wierzbicka relacjonuje swoje wakacje na Seszelach

Marta WierzbickaWierzbicka zrobiła porządek w garderobie. Jest niewielka, ale dobrze przemyślana

Marta Wierzbicka chwali się wakacjami. Zdjęcie topless zwraca szczególną uwagę. Spaliła sobie plecy

Swój pobyt na rajskiej wyspie Marta Wierzbicka chętnie relacjonuje na InstaStories, gdzie dotychczas zdążyła już pochwalić się między innymi swoją kąpielą w oceanie, długimi spacerami po malowniczej plaży, hotelowymi posiłkami oraz...oparzeniem słonecznym. Aktorka przyznała, że słońce na Seszelach nie jest dla niej zbyt łaskawe, bowiem już na samym początku wakacji spaliła sobie plecy. Aby nie być gołosłowną wobec swoich fanów, opublikowała zdjęcie topless ukazujące sporych rozmiarów oparzenie. Czerwone są bowiem nie tylko plecy, ale również nogi aktorki. 

instagram.com/mtttttminstagram.com/mtttttm instagram.com/mtttttm

Marta WierzbickaMarta Wierzbicka z partnerem na romantycznej grafice. "Jasiek jak żywy"

Choć gwiazdy chętnie podróżują mimo pandemii, polskie Ministerstwo Spraw Zagranicznych wyjazdy poza Polskę odradza. "W związku z pogarszającą się sytuacją epidemiologiczną MSZ apeluje o unikanie podróży zagranicznych, które nie są konieczne" - czytamy w komunikacie. Więcej informacji znajdziecie na rządowej stronie TUTAJ.

Więcej o: