Odeta Moro na zdjęciu z młodości. "Matura! Kiedy to było? W tamtym tysiącleciu". Fani: Jak Jodie Foster

Odeta Moro dodała na Instagramie zdjęcie, które zostało zrobione w okresie, gdy zdawała maturę. Pokazała przy okazji pierwszy samochód.

Odeta Moro należy do grupy gwiazd, które wspierają tegorocznych maturzystów. Rozpoczęcie serii egzaminów spowodowało, że wróciła pamięcią do czasów, kiedy sama do nich podchodziła. Z tego powodu odkopała stare zdjęcia i dotarła do takiego, które zrobiono jej w tamtym okresie. Podzieliła się nim na Instagramie.

Lara Gessler, Brad PittLara Gessler to wcale nie Lara. Nie tylko ona zmieniła imię

Odeta Moro na zdjęciu z młodości

Moro siedzi na kocyku, ma na sobie czarne bikini w kropki. Za nią znajduje się czerwony samochód. Jak się okazało, to jej pierwszy.

Matura! Kiedy to było? W tamtym tysiącleciu.... Gorący czas, który jako dziewczyna z Mazur mogłam odreagować tylko plażingiem... W tle mój pierwszy samochód! Czerwona strzała północy... Zawiózł mnie wszędzie psując się w najmniej odpowiednim momencie... Taki powiew wolności! - poinformowała fanów.
 

Przy okazji życzyła też maturzystom powodzenia oraz zapewniła, że trzyma za nich kciuki. Internautom ujęcie, które opublikowała, bardzo przypadło do gustu:

Jak Jodie Foster. A ujęcie niebanalne.
Trzymajmy kciuki za młodzież i za nas - rodziców maturzystów.
Świetne zdjęcie. Widać charakter.
Mam lepsze! Też z czerwonym, ale Polonezem! - piszą.
Zobacz wideo Odeta Moro w szczerej rozmowie

Gwiazdy chętnie dzielą się z fanami zdjęciami z młodości. Niektórzy mocno się zmienili. Niedawno kilka ujęć dodał Paweł Małaszyński, który nosił długie włosy i już wtedy grał w zespole. Wspomnieniami podzielił się także Hubert Urbański, który pozuje na fotografii jako 23-latek. Za to koleżanka Odety z branży, Marzena Rogalska, od zawsze zachwycała promiennym uśmiechem. Jesteście ciekawi, jak wyglądał Borys Szyc czy Magda Gessler? Możecie zobaczyć to w naszej galerii:

Michał Żebrowski, Piotr Adamczyk, Ashton KutcherJak wyglądały gwiazdy w młodości? Żebrowski zawsze był przystojniakiem, a zmiana Ariany szokuje. Nie poznacie też Wojciechowskiej

Więcej o: