Krystyna z "Rolnik szuka żony" powiększyła piersi. "Są piękne". Pokazała zdjęcia ze szpitala

Krystyna z show "Rolnik szuka żony" postanowiła poddać się operacji plastycznej. Powiększyła piersi, a efekty zaprezentowała na Instagramie.

Krystyna z programu "Rolnik szuka żony" wrzuciła zdjęcia i nagrania prosto ze szpitala. Wyznała, że zdecydowała się na powiększenie biustu. Operacja udała się, a Krystyna jest bardzo zadowolona z efektu.

Elżbieta, Stanisław, Kamila z 'Rolnik szuka żony' 8"Rolnik szuka żony". Tak mieszkają nowi kandydaci do programu. Luksusowo!

Zobacz wideo Marta Manowska ma kompleksy. Jednego się pozbyła, ale gardzi operacjami plastycznymi

Krystyna z show "Rolnik szuka żony" powiększyła piersi

Fani, którzy zajrzeli na InstaStories Krystyny, mogli nieco się przestraszyć. Zobaczyli bowiem swoją idolkę na szpitalnym łóżku i podłączoną do specjalistycznej aparatury. Krystyna szybko jednak wyjaśniła, że ma za sobą operację powiększenia piersi.

Cześć, już jestem po. Czuję się dobrze i jestem w pokoju. Oglądam telewizję. Nic mnie nie boli, leki przeciwbólowe na pewno działają. Piersi są piękne, nic nie widzę, nic nie mogę dotykać. Nawet jak mogę, to póki co się boję. Bardzo się cieszę, bardzo - powiedziała.

Następnego dnia po operacji już mogła wyjść do domu, o czym również poinformowała swoich fanów na Instagramie.

Zaraz będę się zbierać do domu. Nic mnie nie boli. Chyba odpoczęłam niesamowicie podczas narkozy, bardzo przyjemnie ją wspominam. Gdybym wiedziała, że to jest taki odpoczynek, to chyba częściej bym się operowała. Nie byłam śpiąca po, nie wymiotowałam. Czułam się dobrze. Teraz zbieram się do domu. Moja kochana po mnie przyjedzie, czekam na śniadanie, na konsultację z doktorem (...) - powiedziała.

Krystyna z "Rolnik szuka żony" bez wątpienia jest jedną z najpopularniejszych uczestniczek. W programie nie znalazła miłości, choć walczyła o uczucie rolnika Roberta. W 2016 roku w walentynki poznała jednak Agnieszkę, w której zakochała się z wzajemnością i wzięła z nią ślub.

Więcej o: