Justyna Żyła tym razem nie wbiła szpili Piotrowi Żyle, ale... byłej teściowej. Pokazała wymowne zdjęcia

Justyna Żyła nie odpuszcza. Wcześniej wielokrotnie wbijała szpile byłemu mężowi. Teraz oberwało się byłej teściowej.

O Justynie Żyle zrobiło się głośno, kiedy w 2018 roku ogłosiła, że jej małżeństwo z Piotrem Żyłą rozpadło się. Od tego momentu celebrytka wykorzystuje każdą możliwą okazję, by dogryźć byłemu mężowi. Wystarczy przypomnieć, że ostatnio w medialną wojnę wmieszała dzieci, twierdząc, że obawia się o córkę, bo ta "to cały ojciec". 

Justyna Żyła wbija szpilę w byłego męża na InstagramieJustyna Żyła znowu wbiła szpilę Piotrowi: Młoda to cały ojciec, więc boję się podwójnie

Zobacz wideo Justyna Żyła o reakcji dzieci na rozwód

Teraz oberwało się byłej teściowej - matce Piotra Żyły. 

Justyna Żyła subtelnie wbija szpilę byłej teściowej. Pokazała wymowne zdjęcia

Justyna Żyła pochwaliła się na swoim InstaStories zdjęciami, na których widać, jak jej córka spędza dzień z babcią (domyślamy się, że z matką celebrytki). Na uroczych kadrach widać, jak kobieta uczy wnuczkę Karolinę szydełkować. Ujęcia niby niewinne, ale w oczy rzuca się podpis zamieszczony z na zdjęciu. 

Najlepsza babcia - napisała Żyła.

Justyna Żyła o swojej mamieJustyna Żyła o swojej mamie Fot. Instagram/ /justynazyla

Niezbyt to miłe, że Justyna Żyła wypowiada się dobrze tylko o jednej z babć swoich dzieci. Nazywając swoją mamę najlepszą babcią, subtelnie wbiła szpilę byłej już teściowej. A przypomnijmy, że panie nie mają ze sobą dobrych relacji. Celebrytka już jakiś czas temu atakowała rodziców Piotra, wypominając im, że nie interesują się wnukami i nie wspierają ją w żaden sposób. 

Dzieci rosną, ich potrzeby również jak w każdej rodzinie. Ogromnym wsparciem są moi rodzice, którzy zawsze interesują się wnukami. Wsparcia i zainteresowania ze strony rodziców eksmęża nie ma żadnego - wyznała rozżalona.

Piotr Żyła i Justyna ŻyłaJustyna Żyła ma żal do rodziców byłego męża

Wcześniej też nie przebierała w słowach, mówiąc o byłym teściu. Wówczas powiedziała, że "jej dzieci mają tylko jednych dziadków"

ZOBACZ TEŻ: Justyna Żyła ostro o związku z Piotrem: Wyrządził mi tyle krzywdy psychicznej i fizycznej, że nawet nie zdajecie sobie sprawy

Więcej o: