Aneta Zając zmieniła fryzurę. Aktorka postawiła na grzywkę. Fani pod wrażeniem. "Super metamorfoza"

Aneta Zając postanowiła odświeżyć nieco swój wizerunek. Aktorka znana z serialu "Pierwsza miłość" zdecydowała się na zmianę fryzury. Udana metamorfoza?

Aneta Zając znana jest widzom głównie dzięki roli w serialu "Pierwsza miłość". Mimo że nie robi nic innego zawodowo, zainteresowanie jej życiem wciąż jest spore wśród internautów, a to za sprawą burzliwego związku sprzed lat z Mikołajem Krawczykiem. Aktorka w przeciwieństwie do swojego byłego męża, nie opowiada publicznie o swojej nowej relacji, co tylko podgrzewa atmosferę. Niedawno Aneta Zając zdecydowała się na niemałe zmiany w wyglądzie. Aktorka zrezygnowała z dawnej fryzury i postawiła na grzywkę.

Kinga Rusin, Weronika Rosati, Harvey WeinstienKinga Rusin leci po całości. Skupiła się na relacji Rosati z Weinsteinem: True story

Aneta Zając zmieniła fryzurę. Teraz ma grzywkę

Aneta Zając od jakiegoś czasu spotyka się z tajemniczym mężczyzną, jednak jak do tej pory nie pokazała go jeszcze w mediach społecznościowych. Nauczona błędami w przeszłości stara się jak najbardziej chronić swoje uczucie przed mediami, jednak dzieli się z fanami innymi ciekawostkami ze swojego życia prywatnego. Najnowszą z nich jest zmiana fryzury. Aneta Zając po ponownym otwarciu salonów fryzjerskich udała się do jednego z nich i zdecydowała się na grzywkę, czym pochwaliła się w sieci.

Czas na grzywę! Olcia dziękuje za ogarnięcie moich włosów - napisała pod postem na Instagramie.

Aneta ZającAneta Zając pokazała partnera i synów. Świetnie się dogadują

Fani są pod wrażeniem jej zmiany, o czym tłumnie dają znać w komentarzach.

Super metamorfoza.
Ładnemu we wszystkim ładnie. Pięknie wyglądasz.
Zmiana zdecydowanie na plus - piszą rozentuzjazmowani internauci.
 

Wam też podoba się jej metamorfoza?

Zobacz wideo Aneta Zając świętuje urodziny synów

ZOBACZ TEŻ: Aneta Zając na zdjęciu z synami. Bliźniacy nie są do siebie podobni? Fani zwrócili uwagę na jedną różnicę w wyglądzie

Więcej o: