Joanna Koroniewska zaprezentowała luksusową łazienkę. Na ścianach białe kafle, przy wannie srebrne dodatki. Jak z katalogu

Joanna Koroniewska dodała zdjęcie, na którym pozuje w łazience. Pomieszczenie wygląda jak z katalogu.

Joanna Koroniewska jest jedną z najbardziej aktywnych gwiazd na Instagramie. Chętnie dzieli się z fanami tym, jak spędza czas, jak odnajduje się w nowych projektach. Najwięcej jednak czasu poświęca na pokazywanie, jak wyglądają jej relacje z mężem, Maciejem Dowborem. Nie ukrywa też jak, urządzili swój dom na warszawskim Wilanowie.

Zobacz wideo Dowbor odnosi się do krytyki

Joanna Koroniewska pokazała łazienkę

Aktorka, która teraz znacznie lepiej odnajduje się w roli influencerki, zaprosiła fanów do swojej łazienki. Na zdjęciu widzimy, że wygląda jak z katalogu. Dominują jasne barwy, na ścianach ułożone są modne białe kafelki. Pod ścianą znalazł się słupek, do którego zamontowany jest kran oraz bateria prysznicowa. Pod nim ustawiono wolnostojącą wannę na solidnych nogach w srebrnym kolorze. Na podłodze ułożone są beżowe płytki, a okno udekorowane jest białą firanką oraz jasnymi zasłonami.

 

W takim stylu urządzone są też inne pomieszczenia w domu Koroniewskiej i Dowbora. Przede wszystkim jest bardzo jasno, dzięki wielkim oknom, i przestronnie. W salonie znajduje się kominek oraz sporych rozmiarów narożnik, na którym pomieszczą się z dwiema córkami, i w którym wygodnie mogą posiedzieć goście. Joanna Koroniewska często także chwali się ogrodem. Aktorka i dziennikarz zadbali o to, by w pełni móc się relaksować. Nie brakuje zestawu wygodnych mebli oraz miękkich poduch.

Joanna Koroniewska i Maciej DowborLuksusowa łazienka, przestronny salon i przytulny ogród. Tak mieszkają Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor

Inne gwiazdy także chętnie pokazują swoje łazienki. Małgorzata Rozenek również postawiła na luksusowe wykończenie, u niej jest połączenie czerni i bieli. W podobnym stylu urządziła swoje królestwo Katarzyna Tusk, u której znalazły się baterie oraz krany w złotym kolorze.

Kasia TuskKasia Tusk pochwaliła się klimatyczną łazienką. Kadr jak z romantycznego filmu

Więcej o: