Alżbeta Lenska wypoczywa na Zanzibarze. Aktorka dodała odważne zdjęcie: Chwilo trwaj

Alżbeta Lenska przebywa obecnie z dziećmi na Zanzibarze. Jednym z jej ostatnich wakacyjnych kadrów jest zmysłowa fotografia, na której pozuje topless.

Alżbeta Lenska przebywa obecnie z dziećmi na Zanzibarze. Podczas urlopu chętnie dzieli się na Instagramie zdjęciami z podróży. Do jednych z nich należy piękne ujęcie, na którym Lenska zasłania część swojego tułowia słomkowym kapeluszem.

Księżna Kate, książę LouisKate wbiła Harry'emu szpilę zdjęciem syna? Ekspertka jest pewna: To ukryta wiadomość

Zobacz wideo Alżbeta Lenska na jesiennym spacerze z rodziną

Alżbeta Lenska pozuje topless na Zanzibarze. "Chwilo trwaj"

Lenska do fotografii dodała opis, w którym przyznała, że ciężko jej się będzie rozstać z pięknym Zanzibarem. Zaraz po powrocie do kraju ma zamiar jednak rzucić się w wir pracy - zdradziła, że jest szczególnie podekscytowana nowymi wątkami postaci Patrycji, w którą wciela się w "M jak miłość".

Hello, new week! Oj, ciężko będzie pożegnać się w tym tygodniu z tym pięknym miejscem, ciężko... Na szczęście po powrocie wpadnę od razu w wir pracy i powiem wam, że kolejne przygody Patrycji już mnie tak wciągnęły, kiedy czytałam scenariusze, że wracając do Polski i na plan na pewno nudno nie będzie. Ale póki co - jeszcze chwilkę, ale chwilo trwaj.
 

Wśród komentarzy czytamy same pozytywne głosy, które zachęcają aktorkę do powrotu do kraju. Niektóre z nich z rozbrajająca szczerością ostrzegają aktorkę o chłodnych temperaturach, jakie pojawiają się podczas tegorocznej wiosny w Polsce:

Ślicznie wyglądasz... Jak zawsze uśmiechnięta. Szybkiego i bezpiecznego powrotu do kraju. Pozdrawiam gorąco.
Zapraszamy, u nas cztery stopnie, a ja przeprosiłam płaszcz zimowy.

93rd Academy Awards - ArrivalsOscary 2021. Złote Crocsy na czerwonym dywanie. Modowa ekstrawagancja Questlove

Alżbeta jest w związku z Rafałem Cieszyńskim, z którym poznała się w 2005 roku na planie serialu "Anioł Stróż". Para w 2007 roku wzięła ślub w Las Vegas. Mają dwoje dzieci: Zofię i Antoniego.

Więcej o: