Pamela ze "Słonecznego patrolu" to już przeszłość. Teraz nadchodzi Ania z "Love Island"! "Deska pod pachę i na plażę"

Ania z "Love Island" zachwyciła obserwatorów zdjęciem, na którym - ich zdaniem - przypomina Pamelę Anderson ze "Słonecznego patrolu". Trzeba przyznać, że domowa sesja wyszła całkiem profesjonalnie, ale czy faktycznie podobieństwo jest tak duże? Fani "Love Island" są zgodni w ocenie.

Ania z "Love Island" podbija Instagram w czerwonym stroju niczym Pamela Anderson ze "Słonecznego patrolu"! Uczestniczka tuż po opuszczeniu programu zaczęła korzystać z blasków sławy i chętnie opowiadać fanom o każdym dniu ze swojego życia. Nie brakuje też zdjęć, na które spore grono widzów znających ją z show, reaguje bardzo entuzjastycznie.

Tak Mateusz Zacharczuk dba o formę"Love Island". Mateusz zdradził szczegóły swoich treningów. Nad formą pracował latami

Ania z "Love Island" jak Pamela Anderson ze "Słonecznego patrolu"? 

Uczestniczka "Love Island" w programie dała się poznać jako osoba skromna i uśmiechnięta. Była w show od początku i od tego czasu zdążyła sparować się z kilkoma mężczyznami, m.in. Maćkiem, Jerrym, Danielem i w końcu Cezarym, z którym obecnie jest w związku.

Zobacz też: "Love Island". Ania mówi o relacji z Maćkiem. Zdradza też swoje plany na przyszłość. Jest w nich Czarek

Widzowie bardzo kibicują tej parze, ale też samej Ani, która cieszy się ogromną sympatią - nie było momentu, w którym jej zachowania były krytykowane przez oglądających, co jest dosyć zaskakujące zważywszy na fakt, że kamera obserwowała ją siedem dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Mógł zdarzyć jej się gorszy dzień i zachowanie, które spotykałoby się z szybką reakcją niezadowolonych internautów. Takiej sytuacji jednak nie było.

Ania ma grono oddanych fanów, którzy chętnie komentują jej zdjęcia w mediach społecznościowych. Jedno z nich, pochodzące z domowej sesji zdjęciowej, zwróciło naszą uwagę za względu na komentarze. Fani pisali, że uczestniczka bardzo przypomina Pamelę Anderson, pozując w charakterystycznym, czerwonym kostiumie niczym ze "Słonecznego patrolu"

 
Pamela deska pod pachę i na plażę!
Ania, faceci zaraz pomyślą, że wreszcie mamy polską Pamelę i zaczną nam się polskie chłopy topić z nadzieją, ze ich uratujesz.
Świetnie Aniu, taki styl jak z lat 90., aż przypomniałam sobie tamte czasy - pisali w komentarzach.

Mateusz i Caroline z 'Love Island'"Love Island". Caroline i Mateusz nie chcą wejść na kolejny etap związku

Zgodzicie się?

Zobacz wideo "Love Island". Ania wyjaśnia, dlaczego dwie uczestniczki zostały oddzielone od reszty
Więcej o: