Weronika Rosati szykuje się na Oscary. Mama Wieniawy: Nastolatka! Aktorka pokazała elegancką sypialnię. Króluje biel

Weronika Rosati pokazała na Instagramie swoje przygotowania do Oscarów. Tym razem będzie oglądać je przed telewizorem, ale to absolutnie nie oznacza, że zamierza robić to w byle czym. Udostępniła propozycje strojów, pozując w sypialni, a ujęcia skomplementowała mama Julii Wieniawy.

Weronika Rosati kilkukrotnie gościła na imprezach związanych z galą rozdania Oscarów. Tym razem nie będzie obecna, jednak planuje przypatrywać się jej przebiegowi przed telewizorem. Zapytała fanów, w co powinna ubrać się na tę okazję i pokazała, jak wygląda jej sypialnia. Bardzo przytulna!

Claudia Schiffer, Salma Hayek i Nicole KidmanOscary. Claudia Schiffer zachwyciła w 1995 roku. Kto jeszcze się spisał?

Weronika Rosati pozuje w piżamie. Mama Wieniawy: Nastolatka! Aktorka pokazała elegancką sypialnię. Króluje biel

Weronika Rosati poinformowała na Instagramie, że z niecierpliwością wyczekuje kolejnej oscarowej gali. Pod jej najnowszym postem pojawiło się pytanie do fanów - chodziło o radę dotyczącą kreacji, na którą powinna się zdecydować w związku z dzisiejszym rozdaniem złotych statuetek. Aktorka zaproponowała trzy opcje stroju - to krótkie piżamy z kokardami i innymi zdobieniami. 

Zobacz też: Polki na Oscarach. W 2020 głośno było o Kindze Rusin. Które panie zadały szyku na gali w poprzednich latach?

 
Ten weekend spędzam w domu nie tylko z powodu ponurej pogody, ale też dlatego, że jak co roku, tradycyjnie będę oglądać Oscary. Na tę okazję zakładam najwygodniejszą i najelegantszą piżamkę. (...) Help, pomóżcie wybrać, która kreacja na dzisiejszą, domową galę oscarową?

Przy okazji mogliśmy przyjrzeć się sypialni Rosati - widać, że pomieszczenie jest bardzo przytulne. Dominuje w nim biel i jasne elementy w postaci kremowych poduszek i pluszaka należącego do córki aktorki, małej Elizabeth. W komentarzach nie brakowało komplementów dotyczących wyglądu Weroniki. Naszą uwagę przykuł ten od mamy Julii Wieniawy. Jako że rodzicielka jest menedżerką córki, zapewne miała okazję poznać Weronikę podczas współpracy pań przy serialu "Zawsze warto".

Nastolatka - skomentowała Marta Wieniawa.

Jennifer LawrenceUpadek Lawrence i naga pierś Beyonce. Przypominamy największe oscarowe wpadki

Zgodzicie się z mamą młodej aktorki?

Zobacz wideo Weronika Rosati razem z córeczką pływała po weneckich kanałach
Więcej o: