Jankes został ojcem! Prezenter pokazał zdjęcie malucha. Zdradził płeć i imię dziecka

Krzysztof Jankowski, szerszej publiczności znany jako Jankes, został ojcem. Prezenter pokazał zdjęcie swojej pociechy.

Pod koniec stycznia Krzysztof Jankowski poinformował swoich obserwatorów, że w jego życiu szykują się zmiany. Prezenter ogłosił, że po raz pierwszy zostanie ojcem. Teraz pochwalił się, że jego dziecko jest już na świecie. Pokazał zdjęcie malucha.

Ida NowakowskaBaby shower Nowakowskiej. Mnóstwo niebieskich akcentów. Koleżanki tancerki się postarały!

Zobacz wideo Nowakowska i Włodarczyk zostaną mamami. Które gwiazdy także wylądują na porodówce w 2021 roku?

Jankes został ojcem

Jankes od kilku lat związany jest z Kasią Borkowską, która na co dzień zajmuje się PR-em kilku polskich marek modowych. Para zaręczyła się w 2018 roku. 20 stycznia dziennikarz i jego partnerka ogłosili powiększenie rodziny romantycznym zdjęciem własnych cieni. Na fotce można było zauważyć wyraźnie zaokrąglony brzuszek kobiety, którą Jankes czule całuje w usta i wręcza jej różę.

Zarówno prezenter, jak i jego partnerka stale relacjonowali przebieg ciąży Borkowskiej i pokazywali swoje przygotowania do roli rodziców. Nie zabrakło zdjęć z ciążowym brzuchem, a Jankes pokazał, jak poradził sobie ze składaniem łóżeczka. Teraz prezenter pochwalił się radosną nowiną. Powitał na świecie swoje pierwsze dziecko. Jankes opublikował zdjęcie pociechy i zdradził jej płeć i imię. Jankowski i Borkowska doczekali się syna, któremu dali na imię Jakub. 

Właśnie tak to sobie wyobrażaliśmy. Wreszcie razem. Kubuś - nasz synek - napisał Jankes.
 

Marina ŁuczenkoMarina Łuczenko pokazała pokój Liama. Chłopak ma swoje pierwsze łóżko

Krzysztof Jankowski szerszej publiczności znany jest pod pseudonimem "Jankes". W dni powszednie jego audycja "Ranne ptaki" serwuje dawkę dobrej energii słuchaczom radia Eska. Na scenie radiowej funkcjonuje od 25 lat i przez ten czas zgromadził wokół siebie sporą liczbę fanów. Jego profil na Instagramie śledzi 140 tysięcy osób.