Małgorzata Rozenek w modnej stylizacji. Na jej ręce błyszczy zegarek. Wart fortunę. Kupiłaby za jego cenę samochód

Małgorzata Rozenek pochwaliła się nową stylizacją. Największą uwagę przykuwa jej zegarek.

Małgorzata Rozenek dodała na Instagramie nowe zdjęcie. Tym razem pozuje na tle pałacu i śmieje się, że jest "na budowie". Nawiązała tym samym do doniesień, że razem z Radosławem Majdanem planują postawić swój nowy dom. Choć zakupili działkę w podwarszawskim Konstancinie, to jak na razie prace zostały wstrzymane. Wszystko przez pandemię i opóźnienie w załatwianiu procedur. Małżonkowie zakładają, że dopiero za rok uda im się skompletować wszystkie dokumenty, po czym będą mogli ruszyć z budową.

Małgorzata RozenekRozenek i Majdan muszą się wstrzymać z budową domu. Nie wszystko idzie gładko

Małgorzata Rozenek z zegrakiem wartym fortunę 

Małgorzata Rozenek dodała na Instagramie kilka zdjęć zrobionych przed okazałym pałacykiem, znajdującym się w okolicach Warszawy. Internauci podłapali żart prezenterki, która śmiała się, że jest na budowie.

Zobacz wideo Rozenek o mężu
No nareszcie znalazłaś idealne M4 - napisał jeden z nich.
Warto było tak długo szukać - śmiała się.

Jednak oprócz tego uwagę zwraca modna stylizacja Małgorzaty Rozenek. Tym razem postawiła na beżowy płaszcz z nadrukami oraz jasny szalik. Do tego dobrała dżinsy i białą koszulkę. Całość uzupełniły okulary przeciwsłoneczne, białe kowbojki, torebka Diora oraz złoty zegarek. To okazały Rolex, a jego wartość szacowana jest na ok. 70 tysięcy złotych.

 

Po raz kolejny jej stylizacja wywołała poruszenie, ponieważ nie od dziś wiadomo, że Rozenek uwielbia luksusowe marki. W swojej kolekcji ma m.in. torebki Fendi, wartą od czterech do dziewięciu tysięcy złotych, oraz Chloe za siedem tysięcy. Gwiazda uwielbia także drogie buty, za które jest w stanie także dać mnóstwo pieniędzy. Po ulicach spacerowała np. w botkach Monolith od Prady (pięć tysięcy złotych) oraz w kozakach marki Givenchy za sześć tysięcy złotych.

Małgorzata Rozenek z bratem i z synamiDo Małgorzaty Rozenek wpadł brat. Misha skradł serca internautek. "Brad Pitt jak żywy"

Więcej o: