"Ślub od pierwszego wejrzenia". Iza i Kamil wybrali się na wspólne wakacje? Zdradził ich jeden szczegół. "Urlopik"

Iza i Kamil ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" są razem? Według internautów zdradził ich kolejny szczegół.

Internauci już od emisji premierowego odcinka najnowszej edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" doszukują się na profilach uczestników w mediach społecznościowych sygnałów kontynuacji zawartych w miłosnym show związków. Od dawna spekulowano, że jedyną relacją, która przetrwała próbę czasu, jest ta, którą udało się stworzyć Izie i Kamilowi. Fani produkcji znaleźli "dowód" na to, że małżonkowie wybrali się właśnie we wspólną podróż. 

'Ślub od pierwszego wejrzenia'"Ślub od pierwszego wejrzenia?. Nowożeńcy wyruszają w podróże. "Coś nie gra"

Iza i Kamil ze "Ślubu..." razem na urlopie?

Na InstaStories Kamila Węgrzyna, uczestnika miłosnego show TVN-u, pojawiło się zdjęcie z tajemniczym podpisem. Mężczyzna poinformował swoich fanów, że znika na jakiś czas z social mediów. Przyczyną kilkudniowej przerwy od wirtualnej aktywności ma być urlop. 

Do zobaczenia za... oby niedługo. Urlopik!  - zapowiedział.

Kamil, 'Ślub od pierwszego wejrzenia'Kamil, 'Ślub od pierwszego wejrzenia' Instagram/ @kamil.wegrzyn

Widzowie programu, którzy kibicują związkowi Kamila i Izy, nie przeszli obojętnie obok instagramowej relacji, którą opublikowała kobieta. Doszukiwali się sygnału, który potwierdzi ich teorię, że małżeństwo pary przetrwało i zakochani wybierają się we wspólną podróż. Pozornie nic nieznaczące zdjęcie z pieskiem, zrodziło gros podejrzeń, ponieważ w kadrze znalazły się... walizki. Czyżby torby podróżne widoczne w pokoju Izy miały świadczyć o tym, że zamierza spędzić z Kamilem urlop?

Iza, 'Ślub od pierwszego wejrzenia'Iza, 'Ślub od pierwszego wejrzenia' Instagram/ @iziiij85

Przypomnijmy, że Kamil i Iza to jedna z trzech par, które wstąpiły w związek małżeński w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia". Według widzów to właśnie ich uczucie ma szansę na dalszy rozwój, a plotki o kontynuacji tej relacji jakiś czas temu podsycił fakt, że na publikowanych aktualnie w sieci zdjęciach Kamil i Iza mają obrączki. 

Maffashion, Barbara Kurdej-SzatanKurdej-Szatan ze złotą torbą i Maffashion z odsłoniętym brzuchem na otwarciu butiku

Więcej o: