Martyna z "Hotelu Paradise" przed operacjami. Urzędniczka nie poznała jej na zdjęciu z dokumentu. "Zupełnie inna osoba"

Martyna Kondratowicz z pierwszej edycji programu "Hotel Paradise" nie ukrywa, że leczyła kompleksy operacjami plastycznymi. Jak wyglądała przed zabiegami "upiększającymi"? Urzędniczka nie poznała jej na zdjęciu sprzed lat.

Martyna Kondratowicz wzięła udział w pierwszej edycji programu "Hotel Paradise" i od tego momentu prężnie działa jako influencerka i youtuberka, dzieląc się z fanami informacjami z życia prywatnego. Celebrytka wielokrotnie chwaliła się operacjami plastycznymi, które przeszła w ciągu ostatnich kilku lat. Martyna do tej pory powiększyła piersi i usta, poprawiła kształt nosa oraz wstrzyknęła kwas hialuronowy w obrębie tzw. punktu G, aby zwiększyć swoje doznania seksualne. Jak Kondratowicz wyglądała przed zabiegami? Pokazała archiwalne zdjęcia.

Uczestniczki 'Hotelu Paradise'Metamorfozy uczestniczek "Hotelu Paradise". Jak wyglądały wcześniej?

Martyna Kondratowicz pokazała fotografie sprzed lat

Uczestniczka pierwszej edycji "Hotelu Paradise" podzieliła się z internautami "zabawną" historią związaną z jej wizerunkową metamorfozą. Celebrytka udała się do urzędu, w którym pracująca tam kobieta poprosiła ją o dokument potwierdzający tożsamość. Spoglądając na zdjęcie Martyny sprzed siedmiu lat, które widniało na prawie jazdy, stwierdziła, że stojąca przed nią Kondratowicz i dziewczyna ze zdjęcia to zupełnie dwie różne osoby.

Opowiem wam bardzo śmieszną anegdotę, która dzisiaj zrobiła mi dzień. Załatwiałam sprawę urzędową i pokazałam pani jako dowód tożsamości moje prawo jazdy. […] Pani urzędniczka stwierdziła, że osoba na zdjęciu, a osoba, która stała przed nią to zupełnie dwie inne osoby - relacjonowała na Instagramie gwiazdka reality show.

Martyna Kondratowicz z 'Hotelu Paradise'Martyna Kondratowicz z 'Hotelu Paradise' Instagram/ @martyna.kondratowicz

Kondratowicz od dziecka marzyła o oddaniu się w ręce chirurgów.

Odkąd miałam 14-15 lat, wiedziałam, że będę chciała zrobić operację powiększenia piersi. Czekałam tylko na odpowiedni moment, jak będę miała swoje pieniądze. Operację zrobiłam w 2018 roku, miałam 22 lata. Czułam się dobrze w swoim ciele, ale moje piersi były naprawdę małe. Zależało mi na tym, żeby były większe oraz kształtne, żeby dobrze czuć się w ubraniu, żeby móc nosić bikini i wyglądać w nim obłędnie - mówiła niegdyś w jednym z filmików na Youtubie.

Julia KamińskaKamińska chwali się rozjaśnionymi włosami, ale to sypialnia w tle kradnie show. Kremowo

Sytuacja z urzędniczką zmotywowała Martynę do tego, by pokazać fanom kilka innych zdjęć sprzed lat. Jak wyglądała przed poprawianiem urody? Jej archiwalne fotografie znajdziecie w naszej galerii!

Zobacz wideo Jak Marietta z "Hotelu Paradise" dba o formę? Ma specjalną dietę!