Paulina Krupińska bez makijażu spędza czas z córką i synem. "Czy może być lepiej?"

Paulina Krupińska podzieliła się z obserwatorami szczególnym momentem w ciągu jej dnia, kiedy jeszcze bez makijażu przytula się rano ze swoimi dziećmi.

Paulina Krupińska podzieliła się z obserwatorami osobistą fotografią z życia prywatnego. Pozuje na niej bez makijażu i przytula się ze swoimi dziećmi. Dziennikarka TVN zdjęciem urzekła zarówno odbiorców, jak i kolegów i koleżanki po fachu.

'Milionerzy'. Pierwsze pytanie i koło ratunkowe"Milionerzy". Pierwsze pytanie i koło ratunkowe: Nazwa którego dnia tygodnia nawiązuje do niepracowania?

Zobacz wideo Paulina Krupińska gwiazdą wiosennej ramówki TVN-u. Opowiedziała o porannych rytuałach przed pracą

Paulina Krupińska pozuje z dziećmi bez makijażu

Paulina Krupińska niemal każdą wolną chwilę stara się spędzać ze swoimi pociechami. Często wtedy dokumentuje, co robi z córką i synem. Tym razem pokazała, jak razem leniuchują. Na zdjęciu Krupińska w naturalnym wydaniu i z uśmiechem na twarzy przytula się ze swoim synem i córką, patrząc na wprost kamery. Dziennikarka pod fotografią zamieściła opis:

Czy może być lepiej? #najlepszeporanki #wszystkocokocham #love #kids #mother #morningmotivation
 

Choć pytanie, które zadała obserwatorom wydaje się być retoryczne, to odpowiedź dla prezenterki znalazła jej koleżanka z pracy, Anna Kalczyńska. Dziennikarka zażartowała, że w tej sytuacji lepsza może być tylko jeszcze jedna pociecha:

Może być jeszcze jedno szczęście. Cudnej niedzieli dla was!

Krupińska przyznała rację Kalczyńskiej:

To fakt. Ty masz o jedno więcej.

Inni obserwatorzy również wyrazili się w ciepłych słowach o zdjęciu Krupińskiej. Wiele z nich twierdzi, że moment uchwycony przez dziennikarkę jest najpiękniejszym w ciągu dnia.

Nie ma chyba piękniejszego momentu, kiedy dzieciaki wpadają rano do naszej sypialni z uśmiechami od ucha do ucha!
Piękna chwila!

Charlie D'Amelio może pomarzyć o prywatności. Internauci uważają, że znaleźli sekretne konto gwiazdy TikTokaInternauci uważają, że znaleźli sekretne konto Charlie D'Amelio na TikToku

Paulina Krupińska od niecałych trzech lat jest w związku małżeńskim z Sebastianem Karpielem-Bułecką. Wspólnie wychowują córkę Antoninę (ur. 2015) oraz syna Jędrzeja (ur. 2017). Dumna mama często pokazuje zdolności swoich dzieci - tak jak ostatnio pochwaliła się umiejętnościami plastycznymi małej Antoniny.