Jessica Mercedes pozuje przed lustrem, zasłaniając fragment nagiego ciała ręcznikiem. Fani: Jak milion dolarów

Jessica Mercedes postanowiła naładować akumulatory w słonecznym Meksyku. Gwiazda wrzuciła do sieci odważne zdjęcie, które bardzo spodobało się jej obserwatorom.

Jessica Mercedes wypoczywa obecnie w Meksyku, co sumiennie relacjonuje obserwatorom na swoim profilu na Instagramie. Blogerka modowa wrzuciła ostatnio do sieci zdjęcie, na którym pozuje naga przy lustrze. Fani nie są przyzwyczajeni do podobnych widoków i nie mogą wyjść z zachwytu nad figurą Mercedes.

Zobacz wideo Jessica Mercedes zmieniła fryzurę. Zakręcenie tej grzywki wymaga sporo czasu

Marzena Kipiel-Sztuka, Dariusz Gnatowski, Ryszard Kotys ('Świat według Kiepskich')"Świat według Kiepskich". Aktorzy wrócili na plan bez Boczka i Paździocha. "Czuć ich nieobecność"

Jessica Mercedes wrzuciła odważne zdjęcie

Blogerka postanowiła, jak wiele polskich gwiazd i celebrytów, wypocząć pod słońcem w Meksyku. O ile ostatnie zdjęcia influencerki z jej podróży prezentowały przede wszystkim nowe stylizacje czy zapierające dech w piersiach widoki, o tyle po jakimś czasie Mercedes zdecydowała się zaprezentować swoje opalone meksykańskim słońcem ciało - i to tylko częściowo zasłonięte ręcznikiem. Choć nie przyzwyczaiła swoich obserwatorów do podobnych widoków, to ci nie ukrywali zachwytu nad kondycją fizyczną, w jakiej obecnie jest blogerka. Większość z komentatorów zauważyła i pochwaliła jej znakomicie wysportowaną sylwetkę. Pod postem czytamy:

Piękne, wysportowane ciało, więc można się chwalić.
Ale figura!

Niektórzy z obserwatorów poczuli także motywację do zadbania o własną sylwetkę:

Jezu, muszę schudnąć.

A jeszcze inni podkreślili cudowną energię gwiazdy Instagrama:

Jesteś wspaniała, dzielisz się tak cudowną energią, że nic tylko podziwiać.
Wyglądasz jak milion dolarów, Jessica!
 

Jerzy ZelnikJerzy Zelnik ocenia "Klan". Kiedyś w nim grał, teraz widzi "bylejakość i pospolitość"

Jessica Mercedes jest jedną z najpopularniejszych influencerek w Polsce. Gwiazdę na jej instagramowym profilu obserwuje już prawie milion internautów.