Kourtney Kardashian otworzyła się na temat seksu z Travisem Barkerem. Dodała wymowną fotkę ze śmiałym opisem. "Ostro"

Kourtney Kardashian opublikowała na Instagramie zdjęcie swojej bielizny i przy okazji otworzyła się na temat swojego życia seksualnego z Travisem Barkerem.

Kourtney Kardashian przez wiele lat była związana ze Scottem Disickiem, z którym doczekała się trójki dzieci. Niestety ten niejednokrotnie zdradzał Kourt. Mimo wielu prób ratowania związku, nie udało się i celebrytka definitywnie zerwała z niewiernym ukochanym. Scott związał się z o 18 lat młodszą Amelią Hamlin, a Kourtney ulokowała swoje uczucia u 45- letniego Travisa Barkera. Najstarsza z sióstr Kardashian obchodziła niedawno 42. rodziny, czym pochwaliła się również w mediach społecznościowych. Świętowała nie tylko z rodziną, ale również z Travisem. Z okazji urodzin ten złożył jej życzenia na Instagramie i opublikował kilka romantycznych zdjęć. Teraz jubilatka poszła o krok dalej i otworzyła się na temat seksu.

Kourtney KardashianUrodziny Kourtney Kardashian. Chłopak przygotował dla niej ogromny prezent

Kourtney Kardashian opowiedziała o seksie z Travisem Barkerem

Travis Backer w dniu urodzin Kourtney zorganizował dla niej kolację i obsypał różami. Na Instagramie za to zamieścił kilka ich intymnych zdjęć, a także dodał pełne pasji życzenia.

Zaje*iście cię kocham! Jesteś błogosławieństwem dla tego świata. Wszystkiego najlepszego - napisał pod postem Baker.
 

Kourtney Kardashian otworzyła się na temat seksu. Na Instastory zamieściła zdjęcie swojej bielizny i zaczęła snuć refleksje.

Ostry seks: Kochać, czy zostawić? - pytała Kardashianka.

Kourtney KardashianKourtney Kardashian instagram.com@kourtneykardashian

Zobacz wideo Kim i Kourtney Kardashian w Armenii. Ochrzciły swoje dzieci w tamtejszym kościele

ZOBACZ TEŻ: Natalia Szroeder i Ralph Kaminski w duecie robią furorę. "Nikt nie prosił, każdy potrzebował". Autor tekstu nieprzypadkowy