Joanna Opozda została zapyta o relację z Antkiem Królikowskim. Udzieliła dosadnej odpowiedzi. "Uczę się na swoich błędach"

Joanna Opozda została zapytana o jej relację z Antkiem Królikowskim. Aktorka jasno się wypowiedziała.

W wakacje ubiegłego roku, dwa miesiące po rozstaniu z Katarzyną Dąbrowską, Antek Królikowski znalazł szczęście u boku nowej partnerki. Związał się z Joanną Opozdą. W mgnieniu oka Antek i Joanna stali się jedną z gorętszych par w show-biznesie i skutecznie podgrzewali zainteresowanie ich związkiem. Dziś aktorka niechętnie rozmawia o relacji z Królikowskim, o czym przekonał się dziennikarz jednego z tabloidów.

Antoni Królikowski, Kasia Sawczuk, Julia WieniawaAntek Królikowski już po ślubie z Opozdą. Pamiętacie, z kim spotykał się wcześniej?

Zobacz wideo Joanna Opozda poznała mamę Antka. Przywiozła jej podarunek od swoich rodziców

Joanna Opozda o związku z Antkiem Królikowskim

Odkąd Antek Królikowski i Joanna Opozda oficjalnie potwierdzili swój związek, nie mieli niczego do ukrycia. Para pojawiała się na branżowych imprezach, jeździła na wakacje i dzieliła się wspólnymi fotkami w mediach społecznościowych. Niespodziewanie gruchnęła informacja o zakończeniu związku tej dwójki, co zresztą aktorka potwierdziła na Instagramie.

Na początku kwietnia pojawiły się spekulacje, że Antek Królikowski i Joanna Opozda znów są razem. Zdradzić ich miało ich wspólne zdjęcie. Oni sami nie potwierdzili tych doniesień. W związku z tym jeden z dziennikarzy postanowił dowiedzieć się u źródła i zapytała aktorkę o to, czy znów jest z Antkiem.

Wiem, że niektórzy nie mają problemu z opowiadaniem w mediach o swoich związkach, chorobach, problemach rodzinnych itd., ale ja tak nie potrafię. Wręcz nie rozumiem takich zachowań. Po prostu nie czuję potrzeby dzielenia się wszystkim ze wszystkimi. Uczę się na swoich błędach. Dzisiaj wiem, że pewne sprawy lepiej zatrzymać dla siebie - wyznała w rozmowie z "Twoim imperium".

Jak też dodała, w związku z tym, że nie chce dzielić się już swoim życiem prywatnym, nie zamierza komentować relacji z Antkiem Królikowskim.

Sądząc po moich wcześniejszych odpowiedziach, łatwo się domyślić, że nie odpowiem na to pytanie.

Podejrzewacie, że faktycznie znów są razem?

Więcej o: