Emily Ratajkowski eksponuje ciało w bikini. Modelka w marcu urodziła pierwsze dziecko. Po ciąży nie ma już śladu

Emily Ratajkowski dodała na InstaStories nagranie, na którym pokazała się w bikini. Z dumą prezentuje ciało kilka tygodni po porodzie.

Emily Ratajkowski na początku marca po raz pierwszy została mamą. Na świat przyszedł Sylvester Apollo. Wiadomość o pojawieniu się dziecka modelka ogłosiła, dodając zdjęcie, na którym pokazała, jak je karmi.

Przybył na ziemię. Urodził się 8 marca 2021 roku, najpiękniejszego, pełnego miłości poranka w moim życiu - poinformowała wtedy fanów.

Emily RatajkowskiEmily Ratajkowski została mamą! Modelka urodziła chłopca i zdradziła jego imiona

Emily Ratajkowski w bikini

Emily Ratajkowski po raz pierwszy figurę po ciąży zaprezentowała dwa tygodnie po narodzinach syna. Już wtedy widać było, że jej ciało jest w świetnej kondycji.

Emily RatajkowskiEmily Ratajkowski pokazała brzuch po porodzie. Kilka dni temu urodziła

Tym razem dodała na InstaStories nagranie, na którym pozuje przed lustrem ubrana w skąpe bikini. Modelka najpierw stanęła przodem do lustra, następnie się obróciła. Aż trudno uwierzyć, że była w ciąży i niedawno jeszcze miała ciążowe krągłości.

Emily Ratajkowski kilka miesięcy po porodzieEmily Ratajkowski kilka miesięcy po porodzie Screen z Instagram.com/ emrata

Emily Ratajkowski kilka miesięcy po porodzieEmily Ratajkowski kilka miesięcy po porodzie Screen z Instagram.com/ emrata

Emily Ratajkowski kilka miesięcy po porodzieEmily Ratajkowski kilka miesięcy po porodzie Screen z Instagram.com/ emrata

Modelka przez cały okres ciąży starała się nie zaniedbywać aktywności fizycznej. Jednak zamiast ciężkich treningów wybierała jogę, którą uprawiała na świeżym powietrzu. Oprócz tego zdrowo się odżywiała i pilnowała tego, co je. Taki styl życia w połączeniu z genami sprawił, że kilka tygodni po porodzie wygląda tak jak przed ciążą.

Zobacz wideo Maffashion o narodzinach syna

Emily Ratajkowski to kolejna sławna mama, która z dumą zaprezentowała figurę kilka tygodni po porodzie. W tej grupie znalazła się także m.in. Maffashion, która nie ukrywała, że jej ciało się zmieniło, ale jest z niego bardzo dumna, bo wydało na świat jej syna Bastiana. Za to Anna Lewandowska oraz Sara Boruc szybko powróciły do dawnej sylwetki. Podkreślały przy tym, że to zasługa tego, że nawet w ciąży nie zaniedbywały aktywności fizycznej - zapewniały, że były pod stałą kontrolą lekarzy.