"M jak miłość". To koniec związku Izy i Marcina? Zostanie podjęta trudna decyzja

Kolejny dramat w życiu bohaterów serialu "M jak miłość". Po tym, jak Iza postanowi rzucić pracę, jej związek z Marcinem zawiśnie na włosku. Chodakowski uzna to za akt desperacji i dowód zdrady?

W najbliższych odcinkach serialu "M jak miłość” Iza postawi wszystko na jedną kartę. Kobieta pragnie, aby jej rodzina nadal była razem i ma zamiar o nią zawalczyć. Z myślą o Marcinie podejmie trudną decyzję, która ma przerwać domysły o zdradę i uratować jej małżeństwo. Działania Izy zaskoczą Chodakowskiego, który może odebrać je jako akt desperacji. Czy to już koniec ich małżeństwa?

Zobacz wideo Małgorzata Kożuchowska zdradza, jak oszukała produkcję "M jak miłość"

Małgorzata SochaMałgorzata Socha z synkiem bawi się na plaży. "Mój mały sportowiec"

Iza chce ratować małżeństwo. Postanowi rzucić pracę

Małżeństwo Izy i Marcina przechodzi głęboki kryzys. Mężczyzna szaleje z zazdrości o żonę i podejrzewa ją o romans z szefem, który wcześniej w ramach zemsty zmontował seks taśmę. Iza jest zrezygnowana. Ostatnią szansę na ratowanie małżeństwa widzi w porzuceniu pracy w wydawnictwie, którą pokochała. Chodakowska chce ostatecznie zerwać kontakty z Bosackim.

Zobacz też: Najpierw Mateusz, teraz Sonia i Janek. Coraz więcej bohaterów znika z "M jak miłość". Z kim już musieliśmy się pożegnać?

Wygląda na to, że Marcin może odebrać jej krok jako akt desperacji. Szwagierka Izy ostrzega ją, że w ten sposób poda mężowi dowód zdrady na tacy. Aneta zdecydowanie odradzi jej odejście z pracy. Zrozpaczona Chodakowska nie widzi już nadziei.

Małgorzata RozenekMałgorzata Rozenek zamieniła tramwaj na rower: Wszędzie się spóźniam

Czy jest jeszcze szansa na uratowanie związku Izy i Marcina, który wyraźnie się rozpada? Tego dowiemy się w najbliższych odcinkach serialu "M jak miłość”.

Więcej o: