Mandaryna za sprawą fryzjera gwiazd została brunetką! Pokazała się w trzech fryzurach. "Myślałam, że to Victoria Beckham"

Mandaryna oddała się w ręce zaprzyjaźnionego fryzjera i przeszła metamorfozę. Piosenkarka zaprezentowała się w innym kolorze włosów i pokazała trzy fryzury.

Marta "Mandaryna" Wiśniewska od zawsze jest wierna swoim blond włosom. Czasem zmieniała tylko ich długość, ale z kolorem nie szalała. Teraz możemy zobaczyć ją w zupełnie innej odsłonie. Piosenkarka pokazała się w brązowych włosach i w trzech różnych fryzurach - w długich lokach, krótkich kręconych włosach i w prostym cięciu. 

Zobacz wideo Mandaryna suszy włosy Ani Świątczak

Mandaryna w brązowych włosach

Kajetan Góra jest znanym i cenionym fryzjerem gwiazd, który od kilku lat odpowiada za ich metamorfozy. Nie tylko te na stałe. Fryzjer czasem, podobnie do Łukasza Urbańskiego, pokazuje, jak znane osoby z show-biznesu wyglądałyby w nowych odsłonach. Urbański zestawia ze sobą dwie fotki, z czego jedna jest przerobiona w programie graficznym, w którym funduje nową fryzurę danej osobie. Góra odmienia swoje klientki w inny sposób.

Kajetan stawia na doczepiane pasma włosów lub na peruki. Odpowiadał już za włosy np. Małgorzaty Rozenek-Majdan, Natalii Siwiec, a także kilka razy zajmował się włosami Mandaryny. Teraz zaproponował jej perukę w kolorze brązu. Trzeba przyznać, że zmiana jest ogromna, a Marta jako brunetka wygląda zupełnie inaczej. W komentarzach pod zdjęciami piosenkarki nie brakuje zachwytów. Pojawiło się też kilka porównań do innych znanych pań ze świata show-biznesu.

Myślałam, że to Victoria Beckham.
Wow, szczena opadła.
Ale pięknie w tych krótkich włoskach.
Trochę jak Doda.
Przecudownie, ciemniejszy kolor nie zawsze dodaje lat.
W tych kręconych to dopiero sztos - komplementują internauci.

Zdjęcia zobaczycie w galerii. A wy, jak oceniacie metamorfozę Mandaryny? Powinna na dłużej zmienić kolor lub długość włosów?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.