Zofia Ślotała wypoczywa na wakacjach. Zrezygnowała z makijażu i pochwaliła się tym na Instagramie. "Moja skóra odpoczywa"

Zofia Ślotała od trzech tygodni wypoczywa z rodziną na rajskiej wyspie. Stylistka publikuje na Instagramie wakacyjne kadry i pozuje bez makijażu. Jej jedynym upiększaczem jest słońce.

Zofia Ślotała spędziła Wielkanoc w tropikach. Stylistka nie kryła radości, że na świąteczne śniadanie mogła razem z mężem i dziećmi pójść boso po złocistym piasku. Dary natury korzystnie wpływają na jej samopoczucie i kondycję skóry. Opalona celebrytka prezentuje się na zdjęciach bez makijażu i jednocześnie pyta internautki, czy wystawiają twarz na słońce. Zosia ma swój sposób na piękną cerę.

Zofia Ślotała z córką RaniąZofia Ślotała na rodzinnym zdjęciu. Święta wielkanocne spędza w tropikach

Zofia Ślotała bez makijażu

Na Instagramie gwiazdy pojawił się kolejny obrazek z egzotycznej wyspy. Ubrana w czarne, lniane szorty i mocno wyciętą, zawiązywaną u szyi bluzkę Ślotała chwali się nie tylko wakacyjną stylizacją, ale przede wszystkim zaróżowioną cerą. Zofia poruszyła istotną dla kobiet kwestię opalania twarzy i namówiła internautki do podjęcia dyskusji na temat wpływu promieni słonecznych na skórę.

Odwieczne pytanie... Czy powinno się opalać twarz? Są różne szkoły. Jaka jest wasza? Jakie są za i przeciw? - zaczęła. 

Anna i Robert LewandowscyLewandowscy nad jeziorem. Klara ciągle naśladuje mamę. "Córka też musi"

Założycielka marki odzieżowej z ubraniami dla dzieci wyznała, że podczas urlopu całkowicie rezygnuje z kolorowych kosmetyków, a substytutem makijażu jest dla niej słońce. 

Kiedy słońce jest częścią twojego make-up'u. Ja doszłam do wniosku: gdy jestem opalona, nie noszę grama makijażu, czyli moja skóra odpoczywa. 

Podzielacie zdanie Zofii na temat wakacyjnej pielęgnacji skóry? Opinie internautek są odmienne. 

Ja też tak mam. Uwielbiam mieć opaloną twarz, bo wtedy nie muszę się malować (tak około trzech miesięcy). Ile oszczędności na kosmetykach!
Opalona wygląda bardzo źle. Lepiej, gdy skóra jest jasna, a nie czerwona. Urody to nie dodaje - czytamy w komentarzach. 
Zobacz wideo Egzotyczne kraje to główny cel podróży celebrytów!
Więcej o: