Blanka Lipińska spaceruje z tajemniczym mężczyzną. Widać, że są ze sobą bardzo blisko. Nie obyło się bez czułych gestów

Blanka Lipińska nie próżnuje. Pomimo ogólnokrajowego lockdownu "korzysta" z życia, wybierając się na przechadzki ulicami Warszawy z tajemniczym mężczyzną. Nie zabrakło czułych buziaków bez maseczki.

Blanka Lipińska sobotnie południe spędziła w towarzystwie tajemniczego mężczyzny. Zafascynowana wiosenną pogodą optymistka, która codziennie wita swoich fanów na Instagramie motywacyjnymi filmikami, wybrała się do jednej z restauracji w centrum stolicy. Następnie paradowała po warszawskich ulicach bez maseczki, aż wreszcie skusiła się na wymowne uściski i buziaki ze znajomym. Moment ten uchwycili fotoreporterzy!

Blanka Lipińska i Baron znów razem?Fani dopatrzyli się w mieszkaniu Lipińskiej gitary Barona. Wrócili do siebie?

Blanka Lipińska w objęciach mężczyzny

Spragniona pozytywnych emocji autorka erotycznego romansidła włożyła na siebie białą bluzkę i jasne, dżinsowe spodnie, do których dopasowała czarną, skórzaną kurtkę, oliwkowe buty typu Emu oraz wartą niemal cztery tysiące złotych torebkę marki Balmain o takim samym zielonkawym odcieniu i wyruszyła na podbój Warszawy. Najpierw zawitała do restauracji, a następnie spacerowała ulicami stolicy w towarzystwie postawnego mężczyzny. 

Blanka LipińskaBlanka Lipińska Plotek Exclusive

Blanka LipińskaBlanka Lipińska Plotek Exclusive

Znajomi na pożegnanie wymienili się całusami, których nie krępowały obowiązujące w przestrzeni publicznej maseczki ochronne.

Blanka LipińskaBlanka Lipińska Plotek Exclusive

Blanka LipińskaBlanka Lipińska Plotek Exclusive

Michał WiśniewskiDzieci Wiśniewskiego zrobiły sobie takie same tatuaże. Co na to tata?

Celebrytka miała ewidentnie dobry humor, którym chętnie dzieliła się wcześniej na InstaStories, rytualnie witając obserwatorów hasłami o pięknym dniu.

To jest piękny dzień. Nie wiem, czy to jest pomyłka mojego termometru w samochodzie, ale pokazuje mi osiemnaście stopni. Obstawiam, że jest szesnaście, ale ok. To powoduje, że ten dzień jest jeszcze piękniejszy. Korzystajcie, bo w Warszawie właśnie się chmurzy. Obstawiam, że kiedy ja będę chciała pójść na spacer, to chluśnie deszczem, ale nie szkodzi. W deszczu też może być pięknie.

Deszcz nie chlusnął, dlatego Blanka mogła bez przeszkód obściskiwać się ze znajomym pod chmurką. Myślicie, że to nowy obiekt westchnień Lipińskiej?

Zobacz wideo Baron podarował byłej dziewczynie upominek. Miły gest?