Kasia Cichopek w kostiumie kąpielowym zachwyciła fanów. Aktorka zgarnia komplementy. "Niczym Afrodyta"

Katarzyna Cichopek od kilku dni relaksuje się na Dominikanie i chętnie dzieli się zdjęciami z wyjazdu. Pod jedną z fotografii znalazło się sporo komentarzy z komplementami.

Niespełna tydzień temu Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel wraz z dziećmi polecieli na zagraniczne wakacje na Dominikanę. Aktorka, tak jak wielu celebrytów podróżujących w czasie pandemii, została skrytykowana. Nie pozostawiła jednak tego bez komentarza i nagrała krótkie wideo, wyjaśniając, że ich podróż przebiegła zgodnie z zachowaniem wszelkich środków bezpieczeństwa. Dodała też, że wszyscy mogą podróżować, nie tylko celebryci.

Katarzyna Cichopek i Marcin HakielCichopek bez grama makijażu. Hakiel pokazał, jak wyglądają po treningu

Zobacz wideo Kasia Cichopek o wyjeździe na Dominikanę w czasie pandemii

Katarzyna Cichopek w kostiumie kąpielowym

Aktorka nie zniechęciła się negatywnymi komentarzami i nadal relacjonuje swój pobyt w rajskim miejscu. Na instagramowym profilu Cichopek znalazły się fotki z mężem, a także z dziećmi. Jak to przy wyjazdach w ciepłe miejsca bywa, nie zabrakło też zdjęć z plaży, na których aktorka pozuje w kostiumie kąpielowym.

Pod jedną z takich fotografii pojawiły się komentarze z komplementami pod adresem Kasi Cichopek. Fani aktorki chwalą jej figurę i zachwycają się białym kostiumem kąpielowym.

Pięknie pani wygląda.
Piękna, zgrabna i mądra kobieta.
Prześliczna! Jakie ty masz kształty!
Niczym Afrodyta.
Pięknie pani wygląda, a strój kąpielowy jest mega - czytamy pod zdjęciem.
 

Podróże zagraniczne w czasie pandemii

Choć gwiazdy chętnie podróżują mimo pandemii, polskie Ministerstwo Spraw Zagranicznych wyjazdy zagraniczne odradza. "W związku z pogarszającą się sytuacją epidemiologiczną MSZ apeluje o unikanie podróży zagranicznych, które nie są konieczne" - czytamy w komunikacie. Więcej informacji znajdziecie na rządowej stronie >>> TUTAJ.

Więcej o: