Esmeralda Godlewska na zdjęciu klasowym z liceum w... kapciach. Podobna? Wychowawczyni mówiła jej wprost: Schowaj cycki

Esmeralda Godlewska zdecydowała się na "odważny" ruch. Celebrytka otwiera własny gabinet kosmetyczny i skasowała niemal wszystkie posty na Instagramie, w tym między innymi zdjęcie z czasów liceum. W sieci jednak nic nie ginie. Jak wyglądała jako nastolatka?

Esmeralda Godlewska udostępnianymi dotychczas na Instagramie archiwalnymi zdjęciami udowadnia, że pełną kontrowersji osobowością mogła pochwalić się już w wieku nastoletnim. Zachowanie celebrytki, która wraz z siostrą zaistniała w show-biznesie dzięki erotycznym wykonaniom kolęd i hymnu, ma swoje podłoże w przeszłości. Już w liceum Esmeralda była niezłym ziółkiem!

Esmeralda Godlewska rozpuściła kwas w ustachEsmeralda Godlewska na zdjęciach sprzed lat. "Niepotrzebne były te przeróbki"

Godlewska z czasów liceum. Już wtedy robiła show

W mediach społecznościowych pojawiło się archiwalne zdjęcie klasowe jednego z roczników Liceum Ogólnokształcącego nr II w Malborku. Choć od chwili uwiecznionej na fotografii minęło już dziesięć lat, bez trudu można rozpoznać wyróżniającą się na tle grupy Godlewską. 

Esmeralda Godlewska w liceumEsmeralda Godlewska w liceum Instagram/ @esmeralda_godlewskaofficial

Czarne, farbowane włosy, rzucający się w oczy mocny makijaż, bluzka z głębokim dekoltem oraz... różowe, pluszowe kapcie w kształcie mordki psa - to stylówka, której nie powstydziłaby się Esmeralda również dekadę później. 

Godlewską zebrało na ckliwe wspomnienia. W instagramowym poście radzi, by doceniać obecność dobrych ludzi wokół i ujawnia, jak wychowawczyni reagowała na jej specyficzny sposób bycia. 

Piękne czasy. I uwierzyć, że to było aż dziesięć lat temu? Szok! Czas mija szybko, lecz piękne wspomnienia zostają na zawsze. Dbaj o relacje z dobrymi ludźmi, nie o rzeczy materialne. Wiem, moje kapciuszki były mega. I moja ukochana wychowawczyni - pełna pozytywnej energii, wspaniała, mądra, zabawna kobieta i od zawsze nasze ulubione hasło: "Godlewska, chowaj cycki" - oczywiście z przekąsem przez trzy lata - opowiada celebrytka. 

'Ślub od pierwszego wejrzenia'"Ślub od pierwszego wejrzenia". Intymne sceny! Kamil całuje Izę po... udzie

Jesteście zaskoczeni tym, jak Esmeralda wyglądała dekadę temu?