Natalia Siwiec pozuje w bikini, fani patrzą na jej tatuaż: Po co ci pistolet na ciele? Zabrała głos

Natalia Siwiec dodała na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje w bikini. Na jednym z ujęć stoi tyłem do obiektywu i eksponuje tatuaż. Zdradziła, jakie ma wobec niego plany.

Natalia Siwiec wraz z bliskimi przebywa od dłuższego czasu w Meksyku. Na Instagramie chętnie relacjonuje, jak upływa im czas. Głównie wypoczywają i relaksują się na plaży. Córka modelki, Mia, poznaje nową kulturę, co niekoniecznie podoba się internautom. Wielu z nich uważa, że taki styl życia może źle na nią wpłynąć. Innego zdania jest jej mama, która wytłumaczyła, jakie ma podejście.

Natalia Siwiec z MiąNatalia Siwiec zapytana, dlaczego rzadko bywa w Polsce. Odpisała dosadnie

Natalia Siwiec pokazała tatuaż

Siwiec dodaje też wiele zdjęć, na których pozuje w bikini. Każde z nich jest szeroko komentowane, a użytkownicy Instagrama zwracają uwagę na tatuaże, które ma na ciele. Jeden z nich znalazł się na plecach, a modelka przyznała, że bardzo ją bolało, gdy tatuażysta go robił. 

Po co pistolet na ciele? Strój mega - zapytała zainteresowana fanka. 
Przez sen i to, że lubię strzelać na strzelnicy. Nie rezonuje on już co prawda ze mną, więc przymierzam się do zakrycia innym - odpisała Siwiec.
 

Niektórzy uważają, że nie powinna go usuwać, ponieważ "to była część jej i warto pamiętać o przeszłości". Tu także modelka zabrała głos:

Dlatego będzie sobie pod spodem. Nie usuwam, tylko myślę o zakryciu - dodała.
Zobacz wideo Widzieliście, że się przyjaźnią?

Inni zwrócili też uwagę na rysunek między jej piersiami. Jest to symbol słońca. Ale to nie wszystkie tatuaże, jakie ma na ciele Natalia Siwiec. Posiada też m.in. symbol oka otoczonego promieniami, który - jak stwierdziła Viola Kołakowska - jest symbolem masońskim.

Natalia Siwiec z mężem Mariuszem RaduszewskimInternauci żartują z masoństwa Siwiec. Modelka zdradziła, jaki pseudonim ma jej mąż

Natalia w wywiadach szczerze mówi, że sama nie wie, ile dokładnie ma tatuaży na ciele. Jednak podkreśla, że każdy z nich coś oznacza i ma swoją historię. "Moje tatuaże to moje talizmany" - mówi.