Kaja Paschalska wdzięczy się do aparatu w zmysłowej sesji. "Widać, że kamera cię kocha"

Kaja Paschalska pochwaliła się obesrwatorom fotkami z najnowszej sesji zdjęciowej. Jest bardzo zmysłowo! W komentarzach nie brakuje zachwytów.

Kaja Paschalska sporą rozpoznawalność zyskała ponad dwadzieścia lat temu, kiedy to widzowie po raz pierwszy zobaczyli ją w roli Oli w serialu "Klan". Dla niektórych oglądanie aktorki tylko na ekranie to za mało, dlatego wierni fani chętnie śledzą jej życie w mediach społecznościowych.

Pamiętacie Ulę z 'Klanu'? Przyjaciółka Oli Lubicz zrobiła karierę, ale nie w mediach.Pamiętacie Ulę z "Klanu", przyjaciółkę Oli Lubicz? Tak teraz wygląda

Zobacz wideo Agnieszka Kaczorowska mówi o koronawirusie, nawiązując do zabawnej sceny z „Klanu”

Kaja Paschalska w zmysłowej sesji

Aktorka na instagramowym profilu publikuje głównie selfie, fotki z wyjazdów, a także pokazuje, co jadła. Zdarzało jej się też wrzucać zdjęcia z partnerem. Na początku 2019 roku okazało się, że od spotyka się z raperem Tomaszem Lewandowskim, który posługuje się pseudonimem VNM. Ich związek nie trwał długo. W maju ubiegłego roku aktorka potwierdziła, że rozstała się z raperem. 

Wówczas mogła liczyć na swoich fanów, którzy w komentarzach nie szczędzili jej ciepłych słów. Paschalska często też dostaje sporo komplementów od swoich obserwatorów. Ci bardzo często zachwalają jej figurę i najwyraźniej zachęcona takimi słowami, coraz częściej publikuje fotki, na których przyjmuje zmysłowe i seksowne pozy. Kaja znów pochwaliła się efektami sesji zdjęciowej. Dodała trzy podobne fotografie i zapytała, która z nich jest najlepsza. 

Każde. 
Wszystkie cudowne!
Co za zmysłowa sesja!
Fotografowałbym.
Widać, że kamera cię kocha.
Piękna i seksowna Kaja.
Bardzo naturalnie i kobieco - czytamy pod zdjęciem.

Wam też przypadła do gustu ta sesja?

 

Plotek już drugi raz przyłącza się do zbiórki organizowanej przez Stowarzyszenie mali bracia Ubogich i zbiera na koszyczki wielkanocne dla seniorów. Wesprzyjmy starsze, samotne osoby. Liczy się każda złotówka!