"Magia nagości. Polska" wkrótce się rozpocznie. "Chodzi o to, by pozbyć się kompleksów". Co jeszcze wiemy o programie?

Już wkrótce startuje w naszym kraju program "Magia nagości. Polska", wzorowany na brytyjskim "Naked Attraction". Czego możemy się spodziewać?

Kilka tygodni temu kanał Zoom TV rozpoczął castingi do nowego programu "Magia nagości. Polska". Uczestnicy będą mogli wybrać partnera na podstawie nagiego ciała i dopiero w momencie podjęcia decyzji dowiedzą się, jak prezentuje się w całości.

Naked attraciton. Magia nagości. Polska.Kontrowersyjne show już w Polsce. Ruszyły castingi do "Magii nagości"

"Magia nagości. Polska". O co chodzi?

Ruszył casting do pierwszej polskiej edycji programu "Magia nagości. Polska". Program zadebiutuje już wiosną tego roku na antenie Zoom TV. Dotychczas lokalne wersje projektu powstały w takich krajach jak Dania, Finlandia, Niemcy, Rosja i Włochy. Cieszyły się zaskakującym powodzeniem. Formuła polega na tym, że uczestnicy wybierają kandydata lub kandydatkę na randkę jedynie na podstawie ich nagich ciał. Chodzi też o to, by walczyć z wszechobecnymi kanonami piękna i pozbyć się kompleksów dotyczących własnej cielesności, bo każdemu może spodobać się co innego. 

"Magia nagości. Polska". Jak się zgłosić?

Producenci programu "Magia nagości. Polska" zachęcają do udziału osoby różnej płci, orientacji seksualnej czy tożsamości płciowej w wieku od 18 do 25 lat. Należy wysłać swoje zgłoszenie zawierające imię, nazwisko, wiek, numer telefonu i czekać na informację zwrotną.

 

'Love Island'"Love Island". Stella wybrała Piotra. Fani są pewni, że pożałuje

"Magia nagości. Polska". Kiedy i gdzie oglądać? 

Program "Magia nagości. Polska” widzowie będą mogli zobaczyć wiosną na kanale Zoom TV, nie jest jednak znana dokładna data emisji. Wiadomo tyle, że jest przeznaczony dla widzów dorosłych, dlatego będzie nadawany po godzinie 23.00.  Wkrótce poznamy też prowadzącą lub prowadzącego show. Kogo widzicie w tej roli?

Zobacz też: Iza ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pomyliła się w czasie ceremonii. Zauważyliście ten szczegół?

Zobacz wideo Lista Plotka, czyli nasz nowy program! W 1. odcinku Maciek Dąbrowski zaśpiewał Rihannę i zdradził kilka prywatnych szczegółów