Marieta Żukowska prawie nago pozuje na plaży. Internauci pod wrażeniem. "Ależ figura"

Marieta Żukowska wybrała się na gorący Zanzibar, ale w przeciwieństwie do innych gwiazd, zrobiła to w celach biznesowych. Aktorka pochwaliła się zdjęciem z sesji zdjęciowej na plaży.

Marieta Żukowska ostatnimi czasy dzieli się na Instagramie zdjęciami z biznesowej wyprawy na Zanzibar. Gwiazda serialu "Kowalscy kontra Kowalscy" wyznała na Instagramie, że zawsze marzyła o podróży do Afryki. Gdy tylko nadarzyła się taka okazja, aktorka z największą przyjemnością spakowała walizkę i pojechała z innymi kobietami w biznesowo-twórczą podróż, z której zdążyła już wrócić. 

Marieta ŻukowskaMarieta Żukowska na zdjęciu z Zanzibaru. Aktorka pozuje w bikini: Ciało jak nastolatka

Marieta Żukowska pozuje prawie naga na rajskiej plaży 

Zanzibar stał się hitem wśród celebrytów. Wyspę ostatnimi czasy odwiedziła Barbara Kurdej-Szatan, Iza Kuna czy Rafał Królikowski. Od momentu wylotu na Zanzibar, Marieta Żukowska podzieliła się już z fanami na Instagramie naprawdę wieloma, pięknymi kadrami. Gwiazda podczas wyjazdu miała u swojego boku makijażystkę, stylistkę i fotografa. Kobiety wspólnie praktykowały jogę i wypoczywały na plaży.

Twórcze kompanki podzieliły się już efektami swojej pracy, które doceniło wielu internautów. Tym razem Marieta Żukowska pochwaliła się na Instagramie prawie nagim zdjęciem w narzuconej na siebie limonkowej marynarce i krótkich, wzorzystych spodenkach. Gwiazda na fotografii przechadza się po pustej plaży, osłaniając się przed słońcem.

Miejcie dziś piękny wieczór, jak sen, jak marzenie, spokojny i dobry. Zdjęcie z najnowszego magazynu "Glamour" - napisała.

Fani w komentarzach pochwalili zdjęcie i wygląd aktorki.

To zdjęcie emanuje cudowną delikatnością
Ależ figura! Pytań nie mam.
Super ujęcie! - pisali fani.
 

Jak Wam się podoba?

Zobacz wideo Wiktoria Gąsiewska biega w bikini na plaży na Zanzibarze

Marieta Żukowska na Flesz Fashion NightSłaby makijaż to dopiero początek. Goły pasek na brzuchu zmasakrował jej talię

Więcej o: