Agnieszka Kaczorowska chwali się kolejnym wózkiem. Drogi? W porównaniu do innych gwiazd celebrytka zapłaciła niewiele

Agnieszka Kaczorowska na InstaStories zachwala kolejny wózek, którym będzie jeździć jej córka Emilka. Sprawdziliśmy jego cenę.

Agnieszka Kaczorowska nie ukrywa, że doskonale spełnia się w roli mamy. Razem z mężem, Maciejem Pelą, są już rodzicami prawie dwuletniej córki Emilki, teraz spodziewają się drugiego potomka. Jeszcze nie zdradzili, jakiej będzie płci - choć sami już to wiedzą. Tancerka dba, by jej dzieciom niczego nie brakowało. Tym razem pochwaliła się spacerówką, w której będzie jeździć jej starsza pociecha.

Zobacz wideo Baby boom w polskim show-biznesie

Agnieszka Kaczorowska pokazała nowy wózek

Kaczorowska nowy nabytek zaprezentowała na InstaStories. Ten model nie pochodzi z popularnej wśród gwiazd firmy, ale tancerka bardzo go zachwala. Opisuje, że łatwo się prowadzi i jest bardzo lekki. Jego cena? Można go kupić już za około dwa tysiące złotych (ten model bywa też przeceniany).

Agnieszka Kaczorowska prezentuje nowy wózekAgnieszka Kaczorowska prezentuje nowy wózek Screen z Instagram.com/ agakaczor

To kolejny wózek, który posiadają w swojej kolekcji "Pelaki" (małżonkowie sami siebie tak nazywają). Wcześniej rodzice wozili Emilkę w modelach za około trzy tysiące złotych, za inny zapłacili trochę więcej - wydali pięć tysięcy. To stosunkowo niewiele w porównaniu do innych gwiazd.

Ponad 10 tysięcy za sprzęt dla dziecka wydali m.in. Anna i Robert Lewandowscy, Izabela Janachowska oraz Natalia Siwiec. Także Marina i Wojciech Szczęśni posiadają model wózka o takiej wartości w swoim domu.

Maja BohosiewiczTo ulubiony wózek gwiazd. Ma go nie tylko Bohosiewicz, ale także Lewa i Sykut

Agnieszka Kaczorowska zostanie mamą

Agnieszka Kaczorowska w styczniu ogłosiła, że spodziewa się drugiego dziecka. Zrobiła to, ponieważ internauci wprost dopytywali, czy jest w ciąży. Tak jak i poprzednim razem, tak i teraz chętnie relacjonuje w mediach społecznościowych, jak przechodzi swój stan.

Agnieszka Kaczorowska z córkąKaczorowska porównuje dwie ciąże. Ta jest zupełnie inna od pierwszej

Czuje się dobrze, jednak nie ukrywa, że czekając na kolejnego potomka, jest nieco mniej przewrażliwiona, a więcej uwagi skupia na Emilce.

***

Plotek już drugi raz przyłącza się do zbiórki organizowanej przez Stowarzyszenie mali bracia Ubogich i zbiera na koszyczki wielkanocne dla seniorów. Wesprzyjmy starsze, samotne osoby. Liczy się każda złotówka!