Małgorzata Rozenek w stroju Kobiety Kot, a Radosław Majdan Batmana wygłupiają się na randce. "Zdradzę wielki sekret Radzia"

Małgorzata Rozenek i Radosława Majdan pokazali, jak spędzają randkę w domu. Oboje przebrali się za superbohaterów.

Małgorzata Rozenek i Radosława Majdan pochwalili się na Instagramie i InstaStories nietuzinkowymi kadrami. Oboje zaprezentowali się w strojach superbohaterów - "Perfekcyjna" przebrała się za Kobietę Kot, a były piłkarz za Batmana. 

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek wie, jak wyprowadzić Majdana z równowagi. „Jest osobą niesympatyczną”

Małgorzata RozenekMałgorzata Rozenek w puchatych papuciach i wełnianych skarpetach wybiera kotlety

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan w szalonych strojach

Małgorzata Rozenek nagrała na swoim InstaStories obszerną relację. Celebrytka zdradziła, że miała z mężem plany na weekend. Sobotni wieczór małżonkowie mieli spędzić na randce w kinie. Przez kolejne obostrzenia związane z epidemią COVID-19 kina w całej Polsce zostały jednak zamknięte. Małgosia i Radek nie zrezygnowali jednak z randki, ale przenieśli ją na kanapę przed telewizorem. Żeby jednak nie wiało nudą, oboje przebrali się w stroje superbohaterów. 

Dzisiaj miał być wielki dzień - randka, te sprawy - kino, knajpa. Ale wiadomo, co się wydarzyło - relacjonowała "Perfekcyjna".
Radzio, taki średnio zadowolony, bo to wszystko dojechało nas. A ja pomyślałam sobie -  miała być randka, miało być kino, nie ma co tak łatwo odpuszczać - mówiła, pokazując strój Kobiety Kota leżący na jej łóżku. 

Małgorzata RozenekMałgorzata Rozenek nie wytrzymała w trakcie wywiadu. Puściły jej nerwy

Gosia Rozenek zdradziła, że jej mąż jest wielkim fanem klasycznego Batmana, a w związku z sobotnimi emisjami kolejnych części tego kultowego filmu w Stopklatce, przygotowała gorącą niespodziankę.

Zdradzę wam wielki sekret Radzi - nie wiem, czy będzie zachwycony - ale Radosław kocha Batmana. Dlatego miało być kino na mieście, ale będzie kino w domu - powiedziała.

W tym samym czasie Majdan pokazał na swoim InstaStories, że w aucie znalazł strój Batmana. 

Ale jazda, mówiłem, że to świruska jest - zachwycał się, wyjmując z samochodu przebranie. 

Na Instagramach obojga pojawiło się natomiast mnóstwo zdjęć, na których widać, jak małżonkowie - już przebrani w stroje - wygłupiają się. 

 
 

Dobry pomysł na randkę  w domu?

Więcej o: