Wysportowana Edyta Pazura pozuje pod palmami i chwali się umięśnionym brzuchem. "Panie trenerze, może być pan zadowolony"

Edyta Pazura wypoczywa podczas podróży poślubnej na Malediwach. Na rajskiej wyspie towarzyszy jej oczywiście Cezary Pazura, który pstryka ukochanej piękne zdjęcia. Co za widoki!

Po 13 latach odkładania "piątaków" Edyta i Cezary Pazurowie w końcu na chwilę uciekli od codziennych obowiązków i wybrali się w upragnioną podróż poślubną. Od kilku dni spędzają czas na rajskich Malediwach. Piękna aura sprzyja robieniu pamiątkowych zdjęć, którymi zarówno Edyta, jak i Cezary, chwalą się na Instagramie.

Zobacz wideo Córka Cezarego Pazury przeprowadziła z nim wywiad w ramach szkolnego projektu

Otylia Jędrzejczak pokazała pokój córeczkiOtylia Jędrzejczak pokazała pokój córki. Marcelina ma wszystko, co lubią maluchy

Edyta Pazura pozuje pod palmami

Wypoczynek na Malediwach upływa Pazurom na kąpielach w oceanie i poznawaniu lokalnych atrakcji. Edyta jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, skąd wiemy, co akurat u niej słychać. W poniedziałek opublikowała zdjęcie bez grama makijażu, które opisała żartobliwie: Pryszcze i zmarszczki. To lubię. Teraz pokazała natomiast, jak prezentuje się w czerwonym bikini. Szczęśliwa żona Cezarego Pazury pochwaliła się wysportowaną sylwetką, pozując pod palmami.

Na wdechu ciężko się uśmiechać. PS. Panie trenerze, może być pan zadowolony - napisała Edyta Pazura.
 

Fantastyczną figurę Edyty od razu docenili fani. W komentarzach pojawiło się wiele ciepłych słów. Edyta bez wątpienia dla wielu kobiet jest motywacją.

Jaka figura po trójce dzieci!
To się nazywa trzymać formę.
W takim miejscu ciężko się nie uśmiechać - piszą internauci.

Edyta i Cezary Pazurowie na wakacjach

Edyta Pazura zdradziła kiedyś, że na podróż poślubną oszczędzała przez 13 lat i miała na to specjalny sposób. Sekret tkwił w konsekwentnym wyjmowaniu ze swojego portfela monet pięciozłotowych i wrzucaniu ich do skarbonki.

Ryszard Rembiszewski, Elżbieta MartinezRembiszewski tuż po ślubie zamieszkał w Hiszpanii. Nawet nie myśli o powrocie

Dzięki temu razem z Cezarym Pazurą może cieszyć się urokami rajskiej wyspy.