Katy Perry wstała i pokazała biust w telewizji. Zabawne nagranie umieściła w sieci. Fani docenili jej dystans

Katy Perry zaskoczyła widzów amerykańskiego "Idola". Jurorka wstała, stwierdziła, że jest "gotowa" i... odsłoniła piersi.

Katy Perry kilka miesięcy po urodzeniu córki Daisy Dove, wróciła do nagrywania nowych odcinków amerykańskiego "Idola". W programie piosenkarka słynie ze swojego poczucia humoru. Podczas jednego z nagrań postanowiła zwrócić na siebie uwagę w nietypowy sposób. Wstała zza stołu jurorskiego, odpięła klapę sukienki i pokazała piersi.

Zobacz wideo Na ostatnim usg córeczka Katy Perry pokazała jej środkowy palec

Katy Perry zszokowała fanów. Świeżo upieczona mama pokazuje uroki i cienie macierzyństwa

Gwiazda zamieściła to krótkie nagranie na Instagramie. Zostało ono jednak wcześniej ocenzurowane. Fani doskonale znają poczucie humoru swojej idolki i - o dziwo - to również ich rozśmieszyło.

Kochamy cię mamuśka.
Jesteś najlepsza.
Działo się więcej niż na Grammy - komentowali fani gwiazdy.

Katy Perry na nagraniu odcinka pojawiła się w kombinezonie i kapeluszu w krowie cętki. Kreacja miała specjalną klapę na klatce piersiowej zapinaną na napy. Co więcej, pod spodem oczywiście nie było zupełnie nagich piersi Katy (przypomnijmy, że w tej wersji "Idola" biorą udział również dzieciaki), jednak skrywał je cielisty stanik, zaś samo ujęcie trwało zaledwie moment - można było odnieść wrażenie, że biust naprawdę jest nagi. Cała scenka była - oczywiście - wcześniej precyzyjnie zaplanowana.

Piosenkarka znana jest z zamieszczania żartobliwych treści w mediach społecznościowych. Sam strój na nagranie "Idola" było przygotowane z dystansem i nutką humoru. Krowie cętki od razu przywołały skojarzenia z macierzyństwem i karmieniem piersią. Na Instagramie Katy pojawiło się nagranie z cenzurą, jednak w Internecie nic nie ginie i jest również wersja bez cenzury.

 

W nagraniach do odcinka gwiazda opowiadała o byciu mamą. Produkcja skupiła się na tym, aby pokazać piosenkarkę w nowej życiowej roli. Na planie odebrała nawet prezenty dla córeczki od kolegów z planu.

W wokalnym show gwiazda zasiada w składzie jury obok Lionela Richie oraz Luke'a Bryana. 36-letnia Katy Perry jest związana z aktorem Orlando Bloomem. Para jest zaręczona od 2019 roku, a w 2020 roku urodziła się ich córka Daisy Dove.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.