Żona Rafała Maślaka prezentuje ciążowe krągłości w bikini. "Pozdrowienia od całej czwórki"

Rafał Maślak zamieścił rodzinne zdjęcie z wakacji. Jego żona, Kamila Nicpoń-Maślak pokazała ciążowy brzuszek. Jeszcze w tym roku para doczeka się drugiego potomka.

Kilka dni temu Rafał Maślak podzielił się z fanami informacją, że ponownie zostanie tatą. On i jego żona, Kamila Nicpoń-Maślak mają już syna Maksymiliana. Teraz czekają na kolejną pociechę. Cała rodzina wybrała się na wakacje do Meksyku. Były mister Polski relacjonuje pobyt na Instagramie, zamieszczając fotografie i filmiki z plaży. Na najnowszym zdjęciu widać już krągłości jego ukochanej.

Pozdrowienia od całej czwórki – napisał Rafał Maślak na Instagramie.

Kamila Nicpoń-Maślak pozuje w czerwonym bikini z wyraźnie zaokrąglonym brzuchem. Jednak rodzice nie zdradzają jeszcze terminu porodu. Fani cieszą się razem z nimi.

Fajnie, gdyby była dziewczynka
Gratulacje i dużo zdrówka dla mamy i dzieciątka
Pięknie wyglądaliście, śliczny brzuszek - komentują internauci.

Anna Lewandowska, Magdalena Środa, Małgorzata RozenekMagdalena Środa ostro o Rozenek i Lewandowskiej: bardzo nowoczesne wersje niewolnic

Zobacz wideo Rafał Maślak pokazał, jak bawi się z synem

Rafał Maślak będzie podwójnym tatą

Żona Rafała Maślaka podziękowała fanom za słowa uznania.

Kochani! Dziękuję Wam za wszystkie wiadomości. Cieszę się, że mogłam się z Wami w końcu podziękować tą nowiną - pisze Kamila Nicpoń-Maślak na Instagramie.

Zamieściła także urocze zdjęcie z mężem. Widać, że pobyt w tropikach służy przyszłej mamie.

 

Michał Wiśniewski z matkąMichał Wiśniewski świętuje zaręczyny swojej mamy. Znalazła miłość w internecie

Małżonkowie są nie tylko partnerami w życiu, ale i w biznesie. Kilka lat temu założyli wspólnie studio stylizacji paznokci. Rafał Maślak od momentu wygrania wyborów Mistera Polski 2014 cieszy się niegasnącą popularnością. Okazję zaistnienia w show-biznesie dał mu udział w „Tańcu z gwiazdami”. Prowadzi swój kanał na Youtube o nazwie Maksymalny Tata, gdzie dzieli się swoimi doświadczeniami na temat ojcostwa i życia rodzinnego. Syn pary, Maksymilian skończy w marcu dwa lata.