Kinga Rusin spaceruje po plaży w bikini. Fani są oczarowani. "Bogini". Proszą o "więcej takich kadrów z raju"

Kinga Rusin znów udowadnia, że jest w bardzo dobrej formie. Prezenterka, która wraz z parterem przebywa obecnie na Malediwach, opublikowała zdjęcie w bikini. Fani proszą o więcej kadrów z raju.

Kilka dni temu Kinga Rusin świętowała swoje 50. urodziny. Dziennikarka spędziła je na rajskich Maledwich, gdzie już od kilku miesięcy przebywa z parterem, Markiem Kujawą. W piątek Kinga zamieściła na Instagramie post, w którym podziękowała za wiele ciepłych słów i życzeń urodzinowych. Uwagę przykuwa jednak zdjęcie, na którym pozuje w bikini. Trzeba przyznać, wygląda obłędnie!

Zobacz wideo Rusin chwali się swoim sylwestrem: Bez makijażu, balowej sukni i butów

Kate Hudson ćwiczy na domowej siłowniKate Hudson ćwiczy na domowej siłowni. Figura aktorki zachwyca

Kinga Rusin pozuje na rajskiej plaży

W sierpniu 2020 roku Kinga Rusin ogłosiła rozstanie ze stacją TVN. Po jakimś czasie wraz z ukochanym przeniosła się na Malediwy, gdzie od kilku miesięcy pracuje i odpoczywa. To tutaj na rajskiej plaży urządziła biuro, w którym zarządza m.in. swoją marką kosmetyczną.

9 marca Kinga obchodziła urodziny, a teraz postanowiła podziękować za życzenia swoim fanom. Przy okazji zachwyciła ich zdjęciem, na którym prezentuje swoje wysportowane ciało w bikini. Przypomnijmy, że na Instagramie Kingę obserwuje ponad pół miliona osób. 

Bardzo dziękuję za życzenia urodzinowe, tony dobrej energii i ciepłych słów! To było bardzo miłe. Najbardziej zaś dziękuję za konkretne deklaracje i działania w reakcji na nasze wsparcie finansowe Niebieskich Linii w Dniu Kobiet - napisała Kinga Rusin.
 

Fani zachwyceni figurą Kingi Rusin

To nie pierwszy raz, kiedy Kinga Rusin prezentuje swoją figurę. Jakiś czas temu przy okazji promocji marki kosmetycznej opublikowała zdjęcie w kostiumie kąpielowym z falbankami, na którym pokazała umięśniony brzuch. Wówczas opinie fanów były podzielone. Poniedziałkowy post tym razem ich zachwycił. 

Margaret na wakacjach w MeksykuMargaret w gorącym Meksyku. Pije piwko i odpoczywa w ramionach ukochanego

Jest pani inspirującą kobietą.
Przepięknie. Co za figura!
"Bogini."
Wszystkiego najlepszego. Sylwetka marzenie! – piszą fani.

Internauci prosili dziennikarkę w komentarzach, żeby "wrzucała więcej takich kadrów z raju". Kto wie, może spełni ich życzenie.