Anna Lewandowska wygina się przed obiektywem w koronkowym biustonoszu i dżinsach. Fani są pod wrażeniem. "Nieziemsko"

Anna Lewandowska przygotowała dla swoich fanów nowe wyzwanie. Z tej okazji dodała post na Instagramie, który wywołał niemałe poruszenie.

Anna Lewandowska po raz kolejny motywuje swoich zwolenników do zmiany diety i zwiększenia aktywności fizycznej. Z okazji nowego miesiąca rozpoczęła przygotowania do akcji #FighterSummerChallenge, a wiosnę chce przeznaczyć na "spokojne budowanie zdrowych nawyków".

Zobacz wideo Tak trenuje Anna Lewandowska

Anna Lewandowska zachęca do podjęcia nowego wyzwania

Poprosiła uczestników swojego wyzwania, by zrobili sobie zdjęcie, które porównają z tym, które powstanie już po zakończeniu wyzwania.

Nowy tydzień, nowy miesiąc, nowe możliwości! Jesteście ze mną? (...) Jeszcze dzisiaj albo jutro rano zróbcie zdjęcie sylwetki i twarzy do porównania. Dzięki temu na własne oczy zobaczycie, jak przez najbliższe dziesięć tygodni zmieni się nie tylko wasza figura (znikające centymetry i kilogramy nie są tutaj najważniejsze), ale też wygląd skóry i cery, które wiele mówią na temat naszego stanu zdrowia - zwróciła się do nich.
 

Sama także dodała swoją fotkę. Pozuje na niej tyłem do obiektywu w dżinsach i staniku, eksponując wyrzeźbione plecy. W komentarzach ludzie wyrażają gotowość do podjęcia walki o lepsze samopoczucie i wygląd oraz zostawiają miłe słowa pod adresem trenerki:

Anna Lewandowska, Klara Lewandowska, Laura LewandowskaCórki Lewandowskich mkną po mieszkaniu w mini aucie. W tle piękna tapeta. Ale wzory!

Jakie zdjęcie! Świetne.
Zdjęcie sztos. Boska
Aniu, ale mega zdjęcie. Wyglądasz nieziemsko - komplementują.

To nie jest pierwszy raz, kiedy trenerka dodała takie odważne zdjęcie. Do tej pory eksponowała głównie umięśniony brzuch i wyrzeźbione pośladki. Bez wątpienia takie ujęcia pomagają nabrać motywacji i chęci do zmiany.

Robert Lewandowski, Klara Lewandowska, Laura LewandowskaKlara wywija na parkiecie z Robertem, a w tle ogromny salon. Genialne oświetlenie

A figura Anny Lewandowskiej jest najlepszym dowodem na to, że ciężka praca przynosi rewelacyjne efekty.

Więcej o: