Ewa Szabatin w wydaniu Instagram vs. rzeczywistość. Tym razem prezentuje całą sylwetkę: Duże udko nie pomaga w robieniu fotek

Ewa Szabatin po raz kolejny zestawiła ze sobą dwa zdjęcia. Na jednym stosuje triki, które pomagają jej wyjść korzystnie, na drugim pozuje w naturalny sposób.

Ewa Szabatin, tancerka znana z "Tańca z Gwiazdami", od jakiegoś czasu walczy z nieprawdziwym wizerunkiem pokazywanym na Instagramie. Zestawia ze sobą dwa zdjęcia, które pokazują różnicę pomiędzy tym, co można zaprezentować w mediach społecznościowych, a tym, jak naprawdę wygląda się w rzeczywistości. Teraz na celownik wzięła swoją całą sylwetkę.

Zobacz wideo Anna Lewandowska również namawia kobiety, żeby siebie akceptowały

Ewa Szabatin: Instagram vs. rzeczywistość

Szabatin pozuje na plaży, na tle skał. Ma na sobie czarne bikini, które wyeksponowało jej figurę. Na zdjęciu po lewej stronie wygląda znacznie smukłej, ma płaski brzuch. Na drugim jej sylwetka jest nieco bardziej masywna. Tancerka podkreśla, że to kwestia odpowiedniego ustawienia.

Kolejne zestawienie, które pokazuje, że nie zawsze wyglądam tak idealnie! Dziewczyny pamiętajcie, że to wszystko zależy od tego, jak się ustawimy do zdjęcia! Mój kurduplowy wzrost 160 cm i duże udko nie pomaga w robieniu fotek.

Ewa SzabatinEwa Szabatin obala mit instagramowego piękna. "Zmarznięty brzydal z kołtunem na głowie"

Zdradziła też przepis na zrobienie "idealnej" fotki:

Mogę wyglądać jak kaczucha, albo całkiem fajnie, gdy zdjęcie jest zrobione lekko z dołu (wydłuża mi nogę) i lekko z boku (wyszczupla mi uda). Wciągnięty brzuch, wyprostowana sylwetka i jest dobra fota - wytłumaczyła.
 

Na koniec zwróciła się do internautek, dlaczego robi takie zestawienia. Tłumaczy, że każda kobieta jest piękna i nie zawsze należy wierzyć w to, co jest pokazywane w mediach społecznościowych.

Pokazuję te zestawienia po to, by ci uświadomić, że IG to nie zawsze REAL LIFE. Także nigdy nie porównuj się do idealnych fotek, które widzisz na profilach, bo nie ma idealnych ludzi. Dbaj o zdrowie, dbaj o ciało, ale dbaj też o głowę! A pozować każdy może się nauczyć! PAMIĘTAJ, ŻE JESTEŚ PIĘKNA! Niezależnie od wzrostu, wagi czy wieku! - zaapelowała.

Ewa SzabatinEwa Szabatin publicznie wyśmiewa stary wizerunek. Wyznała, że miała zaburzenia nerwicowe

Fanki podziękowały jej za to, co dla nich robi. Uważają, że takie osoby są potrzebne i że takie wpisy, są potrzebne.